مستند تبلیغاتی جنجالی قاضی زاده، کاندیدای انتخابات

کدخبر : 16158

مستند تبلیغاتی سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی که از دیروز منشتر شد، در فضای مجازی و رسانه ها غوغا به پا کرد در ادامه میتوانید این کلیپ تبلیغاتی قاضی زاده را مشاهده کنید.

مستند تبلیغاتی سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی که از دیروز منشتر شد، در فضای مجازی و رسانه ها غوغا به پا کرد در ادامه میتوانید این کلیپ تبلیغاتی قاضی زاده را مشاهده کنید.

 

 

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی کیست؟

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی زاده فریمان و یک پزشک، سیاستمدار اصولگرا، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و نماینده مشهد در دورهٔ هشتم، نهم، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی می‌باشد که در دوره نهم و دهم به عنوان دبیر عضو هیئت رئیسه مجلس بود. او از زمان تشکیل جبهه پایداری، به عضویت این حزب درآمد و در فاصله سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۳ سخنگوی این جریان سیاسی بود.

 

 

سوابق امیرحسین قاضی زاده هاشمی

قاضی‌زاده دانش‌آموخته دکتری پزشکی (جراح گوش، حلق و بینی) است و پیش از نمایندگی، ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان را برعهده داشت. وی در فاصله سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۳ سخنگوی جبهه پایداری بود. او پسر عموی سید حسن قاضی‌زاده هاشمی؛ وزیر بهداشت دولت یازدهم و دوازدهم است. برادر کوچک‌تر او سید احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده حوزه انتخابیه فریمان و سرخس از استان خراسان رضوی در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی است که در دوره دهم نیز نماینده همین حوزه بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه