ایران خودرو

شگفتانه جدید ایران خودرو برای مردم | ایران خودرو بدون قرعه کشی به مردم خودرو می دهد

کدخبر : 35854

در ادامه مطلب جزئیات ببشتری از فروش محصولات ایران خودرو بخوانید.

رصد ورزشی: ایران خودرو شرکت خودروساز ایرانی است.  ایران خودرو محصولات زیادی دارد.  ایران خودرو هر چند وقت یکبار محصولات خود را پیش فروش می کند. در ادامه مطلب جزئیات ببشتری از فروش محصولات ایران خودرو بخوانید.

بنابر گفته مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، قرار است خودروهای هایما اس ۵ و اس ۷ با قیمت زمان ثبت‌ نام به مشتریان دارای حواله تحویل داده شود. مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: همان‌ گونه که قبلا نیز اعلام کرده‌‌ایم این شرکت در راستای ایفای تعهدات خود و تامین نظر مشتریان، خودروهای هایما اس ۵ و اس ۷ را با قیمت زمان ثبت‌ نام به مشتریان دارای حواله تحویل خواهد داد.

به نقل از ایران‌خودرو، مهدی خطیبی با بیان این‌که مشتریان و حواله داران به هیچ وجه نباید تحت تاثیر شایعات و فضاسازی‌ها قرار گیرند، تصریح کرد: آنچه برای گروه صنعتی ایران خودرو حائز اهمیت است تامین نظر مشتریان و مصرف کنندگان واقعی است و در این مسیر تمام تلاش ما بر این است تا از هر گونه نارضایتی آنان جلوگیری شود.
خطیبی با اشاره جریان سازی و شبهه افکنی شبکه‌های دلالی در سطح بازار خودرو تصریح کرد: گروه صنعتی ایران خودرو در چارچوب آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌‌کنندگان خودرو در تلاش است تا تعهدات خود را ایفا کند اما به منظور جلب رضایت حواله‌ داران هایما و رفع نگرانی آنان، قیمت جدید محصولات در حواله‌های پیش فروش اعمال نخواهد شد و مابه‌التفاوت نیز براساس قیمت‌ های قبل از مشتریان دریافت خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان این‌که قیمت‌گذاری محصولات این شرکت مطابق ضوابط ابلاغی خواهد بود، تصریح کرد: قیمت محصولات هایما در تمامی فروش‌ها به جز حواله‌داران براساس مبالغ جدید مصوب محاسبه خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ