پنج‌شنبه 23 فروردین 1403 - 11 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/19 17:03
فوتبال | فوتبال ایران
کد خبر: 124346

اخبار ورزشی | خیانت به فوتبال ایران

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از شکست به فولاد به شدت از داوری انتقاد کرد.

به گزارش رصد ورزشی :مجتبی حسینی بعد از شکست یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: چیزی که مشخص است، این است که فقط تیم آلومینیوم در میدان بود و حریف حرفی برای گفتن نداشت. هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم ولی وقتی گل آفساید می‌خورید و در زمین حریف گل صدرصد افساید دریافت می‌کنیم صدایمان باید به چه کسی برسد؟ بیشتر از همه برای خودم متاسفم، انگار زیادی هستم. آدم سالم نباید انگار در فوتبال باشد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: همیشه سالم کار کرده‌ام ولی هر هفته اتفاقاتی رقم می‌خورد که به ضرر ماست. این اتفاقات نتیجه را تعیین می‌کند. اگر قرار است تیمی را از بحران دربیاورید بگویید ما اصلا نیاییم! تا تیم از بحران خارج شود! این موضوع دردآور است.

وی تاکید کرد: تیم حریف اصلا در زمین نبود. گل صدرصد افساید زدند و پنالتی صدرصد ما را نگرفتند! مگرما چقدر زور داریم و برای خودم متاسفم که انگار راه را اشتباه می‌روم. همیشه فلسفه‌ام این بوده که فوتبال سالم و تر و تمیز ارائه بدهیم. انگار در این فوتبال اضافی هستیم. خدا کند جایی این داستان‌ها جمع شود.

سرمربی آلومینیوم ادامه داد: ما فقط در زمین حضور داشتیم و بازیکنان حریف دنبال توپ بچه‌های ما می‌دویدند و این که بخواهند تیمی را از بحران دربیاورند ناجوانمردانه و خیانت به فوتبال است. خیانت به جوانانی است که در فوتبال کار می‌کنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4yvlkj