شنبه 12 اسفند 1402 - 02 Mar 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/03 07:41
جورجینا رودریگس | نامزد رونالدو
کد خبر: 123294

برنامه جورجینا رودریگس برای دیدار رونالدو با پرسپولیس | پرسپولیسی ها جورجینا را ملاقات می کنند؟

جورجینا رودریگس برای حمایت از رونالدو در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به استادیوم می‌آید.

جورجینا رودریگس را همه دیگر می شناسند. جورجینا رودریگس نامزد رونالدو است. جورجینا رودریگس با رونالدو در عربستان زندگی می کند جورجینا رودریگس، شریک زندگی کریستیانو رونالدو اواخر این هفته در اسپانیا برای شکایت از دو شبکه تلویزیونی به دلیل نقض حریم خصوصی و حمله به شخصیت جورجینا رودریگس به دادگاه می‌رود.


النصر عربستان که فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را با کسب پیروزی دو بر صفر در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس ایران آغاز کرد و پس از آن هم با نتیجه سه بر یک به برتری برابر استقلال تاجیکستان دست یافت، امشب در آخرین دیدار دور رفت مرحله گروهی به مصاف الدحیل رفته است.

نکته جالب این مسابقه حضور جورجینا رودریگس در ورزشگاه است که برای این بازی آسیایی خود را به استادیوم رسانده تا شریک زندگی‌اش را حمایت کند. این اقدام نامزد رونالدو نشان می‌دهد که این مدل مشهور آرژانتینی به احتمال زیاد در دیدار برگشت پرسپولیس مقابل النصر در کشور عربستان در استادیوم حاضر خواهد شد.

کریستیانو رونالدو نیز بارها نشان داده که در زمان حضور خانواده‌اش در جایگاه ویژه استادیوم روحیه بهتری دارد و معمولا گل‌های خود را به آن‌ها تقدیم می‌کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4yve8a