شنبه 30 تیر 1403 - 20 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/26 07:23
استقلال | پرسپولیس | یحیی گل محمدی
کد خبر: 124694

مشکل استقلال بلای جان پرسپولیس شد | ویروس استقلال در تیم یحیی

اتفاقی که تا چندی پیش در باشگاه استقلال رخ داده بود اکنون برای رقیب دیرینه آنها رقم خورده و مشکلات و اختلافات در پرسپولیس به اوج خود رسیده است

به گزارش رصد ورزشی : حواشی پرسپولیس هر لحظه بیشتر می شود. پرسپولیس در هفته های اخیز نتایج خوبی نگرفت همین امر باعث جریمه بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس شد  حال گفته می شود اتفاقی که تا چندی پیش در باشگاه استقلال رخ داده بود اکنون برای رقیب دیرینه آنها رقم خورده و مشکلات و اختلافات در پرسپولیس به اوج خود رسیده است.

 شرایط در پرسپولیس بدتر از آن چیزی است که تصور می‌شود. این تیم در چند بازی گذشته عملکرد ضعیفی داشته و همین موضوع سبب شده اکنون در رده سوم جدول قرار بگیرد و در لیگ قهرمانان آسیا هم شرایط سختی برای صعود داشته باشد. ارائه بازی‌های ضعیف همراه با عدم نتیجه‌گیری مناسب باعث شد مدیریت باشگاه با وجود مخالفت برخی اعضای هیئت مدیره جریمه‌ای برای بازیکنان در نظر بگیرد.

همان روزی که جریمه بازیکنان و کادرفنی مطرح شد، زمزمه‌هایی مبنی بر ناراحتی و نارضایتی بازیکنان و مربیان پرسپولیس به گوش رسید. با این وجود، روز گذشته (چهارشنبه) اعلام شد که تمرین پرسپولیس با حضور خبرنگاران برگزار می‌شود. خبرنگاران حدود سه ساعت و نیم برای پوشش تمرین پرسپولیس انتظار کشیدند اما بازیکنان این تیم حاضر در اعتراض به جریمه صورت گرفته از سوی باشگاه حاضر به تمرین نشدند. مشخص نیست وقتی بازیکنان قصد اعتصاب داشتند چگونه مسئولان تیم به خبرنگاران گفته بودند سر تمرین حاضر شوند.

ماجرا اما به همین جا ختم نشد و بازیکنان پرسپولیس ساعتی بعد با انتشار بیانیه‌ای تند و شدیداللحن علیه مدیریت باشگاه موضع گرفتند و صراحتاً خواهان رفتن رضا درویش شدند. اتفاقی عجیب که مشخص نیست چگونه و با هدایت چه کسی رقم خورده است. قطعاً به مدیریت باشگاه پرسپولیس ایرادهای فراوانی وارد است اما اینکه بازیکنان تیم دست به چنین کاری بزنند موضوعی  عجیبی به شمار می‌رود. یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم تاکنون در واکنش به این مسائل سکوت اختیار کرده و مشخص نیست موضع او در این باره چیست و آیا موافق چنین رویکردی است یا خیر.

شرایطی که پرسپولیس با آن مواجه شده مشابه اتفاقی است که برای استقلال رخ داده بود. اگر چه اکنون همه چیز در استقلال - حداقل در ظاهر- آرام پیش می‌رود اما هنوز درگیری‌های شدید و اظهارنظرهای تند جواد نکونام و علی خطیر علیه یکدیگر، اختلافات در هیئت مدیره و صحبت‌های بازیکنان علیه مدیریت از یاد نرفته است. در نهایت با وساطت رئیس فدراسیون کشتی؛ نکونام و خطیر با هم آشتی کردند تا استقلال فعلاً شرایط آرامی داشته باشد.

این اتفاق حالا در باشگاه پرسپولیس مشاهده می‌شود. از گذشته نیز اختلاف‌هایی بین درویش و گل‌محمدی به چشم می‌خورد که قهرهای سرمربی تیم را به همراه داشت. حال باید دید چه ویروسی که تا چندی پیش بلای جان استقلالی‌ها شده بود و این روزها به پرسپولیس سرایت کرده چگونه از بین خواهد رفت. پرسپولیس درگیر چالش‌های شدیدی شده؛ اعضای هیئت مدیره با هم اختلاف دارند؛ بازیکنان علناً رودرروی مدیریت قرار گرفته‌اند و رابطه سرمربی و مدیر هم شکرآب شده است؛ درست مشابه اتفاقی که در استقلال رخ داده بود.

سرنوشت درگیری‌ها در پرسپولیس چه می‌شود و آیا در این باشگاه هم نیاز به واسطه‌ای برای آشتی‌کنان و برقراری وضعیت سفید وجود دارد یا اینکه مشکلات در خود باشگاه حل خواهد شد؟


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4ypqnb