شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/12 05:44
عیدی بازنشستگان | عیدی مستمری بگیران | حقوق و عیدی کارمندان
کد خبر: 37370

زمان دقیق پرداخت عیدی بازنشستگان مشخص شد + مبلغ واریزی

همه چیز در مورد عیدی بازنشستگان مشخص شد .

به گزارش رصدورزشی : مبلغ عیدی بازنشستگان سوالاتی برای این قشر به وجود آورد . بسیاری در انتظار پرداخت عیدی بازنشستگان می باشند در ادامه جزئیاتی از مبلغ عیدی بازنشستگان و زمان واریز عیدی بازنشستگان را می خوانید .

مدیر سازمان تامین اجتماعی جزئیات پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی را اعلام کرد. قرار است 4 میلیون نفر مشمول این قانون شوند.

زمان واریز عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اعلام شد.

بر اساس مصوبه هیئت وزیران 4 میلیون مستمری بگیر، بازمانده و از کار افتاده تامین اجتماعی مشمول قانون پرداخت عیدی هستند.

مدیرعامل سازمان تأمین ‌اجتماعی گفت: پرداخت عیدی بازنشستگان از امروز آغاز و ظرف مدت سه روز، عیدی همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران مشمول، به حساب آنان واریز می‌شود. 

عیدی بازنشستگان

وی گفت: به دنبال تصویب مبلغ عیدی کارمندان و بازنشستگان توسط هیئت ‌وزیران و ابلاغ این مصوبه به سازمان تأمین‌ اجتماعی و همچنین تأمین منابع مالی مورد نیاز، پرداخت عیدی قریب 4 میلیون نفر بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین ‌اجتماعی از امروز آغاز و طی مدت سه روز عیدی تمام بازنشستگان و مستمری‌بگیران به حساب آنان واریز می‌شود.

میرهاشم موسوی اظهار کرد: مبلغ عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال جاری حسب مصوبه هیئت ‌وزیران یک میلیون و 800 هزار تومان است که بابت همسر مبلغ ثابت 500 هزار تومان و به ازای هر فرزند تحت تکفل مبلغ ثابت 200 هزار تومان به این مبلغ افزوده می‌شود.

وی اضافه کرد: با توجه به تعداد کثیر مشمولان دریافت عیدی، پرداخت عیدی بازنشستگان از روز جمعه 12 اسفند ماه آغاز و ظرف مدت سه روز، عیدی همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران مشمول، به حساب آنان واریز می‌شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4yjrkj