دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/03 12:02
قیمت خودرو | قیمت خودرو الان
کد خبر: 40022

آخرین و جدید ترین قیمت خودرو | کاهش ۸۰ میلیونی قیمت این خودرو در عرض ۲۴ ساعت

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت‌ها در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته‌است.

کاهش قیمت خودرو به دلایل مختلفی مانند رقابت شدید در بازار، کاهش هزینه تولید، ورود اتومبیل‌های جدید و نوظهور با تکنولوژی‌های پیشرفته و همچنین عدم استقبال مشتریان از محصولات جدید و بالا رفتن سطح موجودی‌ها رخ می‌دهد. البته باید توجه داشت که در برخی موارد، تغییرات نرخ ارز و افزایش قیمت مواد اولیه می‌تواند موجب افزایش قیمت خودرو شود.اما در کل، کاهش قیمت خودرو می‌تواند برای مصرف‌کنندگان و بازار خودرو مفید باشد و باعث افزایش فروش و رقابت سالم بین تولیدکنندگان شود.قیمت خودرو مدام در حال نوسان است. قیمت خودرو را در مطلب زیر بخوانید.

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت‌ها در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته‌است.

 بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از تداوم ریزش قیمت‌ها در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته است، به طوری که در بین خودروهای پراید در این مدت کاهش قیمت ۵ میلیون تومانی اتفاق افتاده‌است و خودروهای پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به ترتیب ۲۷۵ و ۲۹۰ میلین تومان قیمت خوردند و پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ نیز از ۳۰۵ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای پژو نیز در این مدت ارزان شدند، به طوری که پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از ۲ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای تارا نیز در این مدت ارزان شدند، به طوری که تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ از ۹۱۵ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۹۰۵ میلیون تومان رسیده‌است.

سایر خودروهای موجود در بازار نیز در این مدت ارزان شدند.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده‌است:

قیمت خودرو


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4yjknb