یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/21 07:27
رافائل دوامنا | مرگ رافائل دوامنا | فوتبال
کد خبر: 124443

تصاویر دلخراش از لحظه مرگ یک فوتبالیست در زمین | مرگ رافائل دوامنا جهان را به شوک فرو برد

رافائل دوامنا حین بازی در لیگ آلبانی چشم از جهان فرو بست.

به گزارش رصد ورزشی :رافائل دوامنا، بازیکن ملی‌پوش غنایی است رافائل دوامنا در تیم اگناتیا بازی می کند رافائل دوامنا پیراهن این تیم را در بازی مقابل پارتیزان در دیدار سرنوشت‌ساز هفته سیزدهم لیگ برتر آلبانی به تن داشت رافائل دوامنا ناگهان دقیقه ۲۴ بازی به زمین افتاد و دیگر به زندگی بازنگشت. رافائل دوامنا که پیش‌تر سال ۲۰۲۱  در جام حذفی اتریش دچار حادثه‌ای مشابه و خوشبختانه آن روز به خوبی احیا شده بود، این بار نتوانست از کشمکش با مرگ دست پر بیرون بیاید و فوتبال آلبانی و غنا را به شوک فرو برد.

دیدار ۲ تیم صدرنشین این فصل لیگ آلبانی حکم میانبر برای رسیدن به عنوان قهرمانی را داشت و  با نتیجه یک بر یک تساوی دنبال می‌شد اما به دنبال مرگ ناگهانی دوامنا، نیمه‌تمام باقی ماند. هنوز جزئیاتی از علت مرگ بازیکن غنایی منتشر نشده و تنها تصویری دست به دست می‌شود که او حین بازی، روی زمین افتاده و پیش از فرا رسیدن آمبولانس و کادر پزشکی، بازیکنان ۲ تیم به سمتش می‌روند.

دوامنا در دوران حرفه‌ای، سابقه بازی در لیگ‌های فوتبال اسپانیا، سوئیس، اتریش و دانمارک را هم داشت. مرگ دلخراش او، واکنش رسمی باشگاه لوانته را هم باعث شد. این بازیکن ۲۸ ساله در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل سابقه گلزنی به اینتر را هم داشت و  با پیراهن اگناتیا فصل جاری در ۱۱ بازی ۹ گل به ثمر رسانده و صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال آلبانی پیش از فرا رسیدن مرگش بود.

محصول آکادمی سالزبورگ، موفق شد در پیراهن لوانته خوش بدرخشد اما حضورش در رئال ساراگوسا با فسخ یک طرفه قرارداد به دلایل پزشکی همراه بود و در پیراهن زوریخ موفق به فتح جام حذفی فوتبال سوئیس شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4vvx5z