سه‌شنبه 05 تیر 1403 - 25 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/07 16:09
کوین یامگا
کد خبر: 128319

این پرسپولیسی باعث بدتر شدن حال کوین یامگا شد؟ | امان از دست این چهره حاشیه ساز!

کوین یامگا بازیکن مصدوم استقلال نیاز به یک عمل جراحی دیگر دارد.

به گزارش رصدورزشی - کوین یامگا مدتی پیش در تمرینات استقلال مصدوم شد. بینایی کوین یامگا در واقع آسیب دیده بود. اکنون کوین یامگا نیاز به یک عمل دیگر دارد. کوین یامگا تا مدت ها نمی تواند بازی کند. اکنون می گویند یک پرسپولیسی باعث تشدید مصدومیت کوین یامگا شده است. 

خبرآنلاین در اینباره نوشت: بعد از مصدومیتی که برای کوین یامگا بازیکن خارجی استقلال پیش آمد، برخی از پیشکسوتان و اهالی فوتبال به ملاقات این بازیکن رفتند و تصاویری نیز در این خصوص منتشر شد.

یکی از نفراتی که از یامگا در بیمارستان عیادت کرد، وحید قلیچ دروازه‌بان سابق پرسپولیس بود. قلیچ بعد از حضور در بیمارستان یک ویدئو نیز از خودش و یامگا انتشار داد.

طبق نوشته ورزش سه، موضوع عجیبی که بعد از این ملاقات مطرح شد، مصدومیت جدید یامگا بعد از دیدار با قلیچ بود؛ در این خصوص برخی صفحات مجازی شایعه کردند که قلیچ در دیدار با ستاره استقلال به شکل غیراصولی او را از جای خود در بیمارستان بلند کرده و همین مسئله موجب مصدومیت مجدد او شده است.

این شایعه اما خیلی زود تکذیب و مشخص شد چنین مسئله‌ای صحت ندارد. مشکل اصلی یامگا از روز اول مسئله چشم او بوده و این بازیکن از ابتدا هم مشکل حرکتی نداشته که با راه رفتن و بلند شدن از جایش در روز ملاقات با قلیچ آسیب جدیدی را تجربه کند.

ستاره فرانسوی- کامرونی استقلال هنوز از نظر بینایی مشکل دارد و با وجود انجام چند عمل جراحی همچنان سلامتی کامل خود را به دست نیاورده و گفته می‌شود که باید یک جراحی دیگر را هم پشت سر بگذارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4vv7y6