یک‌شنبه 02 اردیبهشت 1403 - 21 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/01 00:40
تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس البرز | تعطیلی مدارس ایران
کد خبر: 35391

تعطیلی مدارس شنبه 1 بهمن ماه | تعطیلی مدارس تهران و البرز + جزئیات

تعطیلی مدارس شنبه 1 بهمن ماه یا اینکه مدارس کدام استان ها شنبه 1 بهمن ماه تعطیل می باشد را در این خبر بخوانید

به گزارش رصدورزشی : برنامه تعطیلی مدارس شنبه 1 بهمن ماه و اخبار مربوط به این سوال که شنبه 1 بهمن ماه مدارس کدام استان ها تعطیل خواهد بود سوال مهمی است که والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخ آن هستند. تا این لحظه خبر قطعی از تعطیلی مدارس شنبه 1 بهمن ماه از منابع رسمی منتشر نشده و هنوز درباره اینکه مدارس کدام استان ها شنبه 1 بهمن ماه تعطیل است اعلام نشده اما به محض اطلاع از منابع معتبر خبر درست تعطیلی مدارس شنبه 1 بهمن ماه را منتشر خواهیم کرد.

مدارس مناطق شهری خراسان شمالی شنبه مجازی شد 

استانداری خراسان شمالی:

مدارس شهری خراسان شمالی شنبه مجازی هستند بر اساس جدیدترین تصمیمات کمیته بحران سرما در استان تصمیم گیری برای محدودیت‌ها به صورت هر ۲۴ ساعت اعلام می‌شود.

برای روز شنبه ساعت کاری ادارات از ۹:۳۰ تا ۱۴:۳۰ است و فعالیت گرمایش آنان با سوخت جایگزین تا حد امکان باید انجام شود./تسنیم 

 

مدارس 10 استان کرمانشاه غیرحضوری شد 

به گفته مدیر کل مدیریت بحران استان کرمانشاه به غیر از شهرستان های گیلانغرب، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و ثلاث باباجانی باقی استان ها مدارس غیرحضوری هستند در این شهرستان ها نیز فعالیت مدارس و آموزشگاه ها طبق روال عادی می باشد . 

 

مدارس اصفهان غیرحضوری شد/ امتحانات طبق زمانبندی قبلی در موعد مقرر برگزار می‌شود

آموزش و پرورش استان اصفهان:

مدارس همه مقاطع تحصیلی مناطق شش گانه آموزش و پرورش شهرستان اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، شاهین شهر، نجف آباد، زرین شهر، فولادشهر، سجزی، کاشان و آران و بیدگل در روزهای ۱ و ۲ بهمن ماه غیرحضوری اعلام شد.

مهدهای کودک، پیش دبستانی و آموزش استثنایی در این مناطق طی دو روز اعلام شده تعطیل و نیز مطابق با برنامه ریزی آموزش و پرورش، امتحانات دوره اول و دوم متوسط براساس زمان بندی اعلام شده برگزار خواهد شد. 

 

مدارس تهران فردا شنبه 1 بهمن ماه تعطیل شد

بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، تمامی کودکستان‌ها برای شنبه یکم بهمن ماه تعطیل و کلیه مقاطع تحصیلی در استان‌ تهران به استثناء شهرستان‌های پردیس ،دماوند و فیروزکوه در روز شنبه یکم بهمن ماه غیرحضوری شد.

بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، تمامی کودکستان‌ها برای شنبه یکم بهمن ماه تعطیل و کلیه مقاطع تحصیلی در استان‌ تهران به استثناء شهرستان‌های پردیس ،دماوند و فیروزکوه  در روز شنبه یکم بهمن ماه غیرحضوری شد. 

 

مدارس قزوین، تاکستان و البرز غیرحضوری شد

کمیته اضطرار آلودگی هوای استان قزوین به علت آلودگی هوا مدارس شهرستان‌های قزوین، البرز و تاکستان در روز شنبه یکم بهمن‌ماه را تعطیل اعلام کرد و کلاس‌های درس به صورت مجازی برگزار می‌شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4vq9m6