چهارشنبه 23 خرداد 1403 - 12 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/30 15:24
سوپر گل | ستاره ملی
کد خبر: 123119

سامان قدوس غوغا به پا کرد | واکنش به سوپرگل ستاره تیم ملی در لیگ جزیره

سامان قدوس از گلزنی برای برنتفورد در لیگ جزیره و تقسیم خوشحالی‌اش با هواداران این تیم گفت.

به گزارش رصدورزشی : گل‌های دیگر برنتفورد را در این دیدار، یان ویسا و برایان امبوئمو به ثمر رساندند و برنلی از دقیقه ۷۸ با اخراج کونو رابرتس ۱۰ نفره به کار خود ادامه داد.

سامان قدوس درباره گلی که توانست به ثمر برساند گفت: کریستین نورگارد چند گام به سمت دروازه حریف برداشته بود، او همه را فریب داد، سپس یک سانتر خوب کرد و من حرکت توپ را خیلی خوب حدس زدم و به نوعی لمس توپ خوبی داشتم و احساس کردم می‌توانم یک ضربه خوب به سمت دروازه‌ بزنم. خوشبختانه، این‌طور بود و توانستم توپ را وارد دروازه کنم.

او درباره رفتنش به جایگاه هواداران نیز گفت: آن گوشه ورزشگاه همیشه جایی است که من در آن‌ جا گرم می‌کنم و وقتی به آن‌جا می‌روم همیشه برایم کف می‌زنند، بنابراین فقط می‌خواستم محبت هواداران را جبران کنم. جشن گرفتن با آن‌ها در آن گوشه برنامه من بود.

قدوس درباره ورودش به زمین و انتظار سرمربی از او نیز گفت: من به عنوان هافبک نگهدارنده توپ وارد زمین شدم و فقط سعی می‌کردم توپ را نگه دارم. ما یک بازیکن بیش‌تر از آن‌ها داشتیم. البته توماس (سرمربی برنتفورد) همیشه می‌خواهد برای زدن گل پیش برویم.  

این اولین گل سامان قدوس در رقابت‌های این فصل لیگ برتر انگلیس بود. او شمار گل‌هایش را در لیگ برتر انگلیس به عدد دو برساند. در مجموع سامان قدوس ۳۶ بازی در لیگ برتر انجام داده و موفق به زدن دو گل شده است. او در تابستان قراردادش با برنتفورد به پایان رسید ولی بار دیگر قرارداد جدیدی را با این تیم امضا کرد و در انگلیس ماند. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4vgeob