دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/10 07:14
مهدی طارمی | اینترمیلان
کد خبر: 123816

برنامه خاص اینتر برای جذب مهدی طارمی | قرارداد مهدی طارمی با اینتر چند ساله است؟

باشگاه اینتر برای به خدمت گرفتن مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو برنامه خاصی دارد.

به گزارش رصد ورزشی : مهدی طارمی در چند سال اخیر مورد توجه باشگاه های ایتالیایی بود گفته می شود مهدی طارمی زمستان از پورتو جدا می شود. پایگاه خبری ایتالیایی «توتو مرکاتو وب» در گزارشی جدید وضعیت مهدی طارمی و رقابت دو تیم اینترمیلان و آث میلان را برای جذب مهدی طارمی بررسی کرده است. این پایگاه خبری در گزارش خود گفته است به این دلیل که مهدی طارمی به پایان قرارداد خود در پورتو نزدیک شده است گزینه‌ای جذاب برای تیم‌های مختلف است.
مهدی طارمی که سال پایانی قراردادش با پورتو را سپری می‌کند، بار دیگر در کانون توجه باشگاه‌های بزرگ ایتالیایی یعنی میلان و اینتر قرار گرفته است. پیش از این رسانه‌های معتبر ایتالیایی خبر داده بودند که اینتر به منظور تقویت خط حمله خود بار دیگر به پروژه جذب مهاجم ایرانی پورتو بازگشته است.

نیکولو اسکیرا خبرنگار شناخته شده ایتالیایی که در حوزه نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا فعالیت دارد، جزئیاتی جدید از تلاش باشگاه اینتر برای جذب مهاجم گلزن پورتو منتشر کرده است.

این خبرنگار ایتالیایی در حساب کاربری‌اش در شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق) نوشت: «اینتر همچنان نسبت به جذب مهدی طارمی مهاجم تیم پورتو علاقه دارد، بازیکنی که با پورتو توافقی برای تمدید قرارداد فعلی‌اش که در پایان ماه ژوئن ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد، نداشته است. برنامه اینتر ارائه قراردادی سه ساله (اعتبار تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۷) به این مهاجم ایرانی برای عقد قرارداد با او در تابستان آینده خواهد بود».

طارمی ۳۱ ساله که تاکنون در ۱۶۰ بازی برای پورتو، آمار ۸۳ گل زده و ۵۲ پاس گل را از خود برجای گذاشته، این فصل در ۱۳ بازی برای این تیم پرتغالی به میدان رفته و آمار ۳ گل‌زده و ۳ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4pdxqr