دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/24 05:45
اخبار حوادث | اخبار حوادث ایران | اخبار حوادث طبیعی | اخبار حوادث قتل | اخبار حوادث استان ها
کد خبر: 38464

اخبار حوادث | درگیری خونین در اهر به راه افتاد | 9 جوان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان اهر به خبرنگاران اعلام کرد که یک نزاع و درگیری دسته‌جمعی در خیابان رجایی اهر رخ داده است. مأموران پلیس شهرستان تلاش کردند تا آرامش را به بازار بازگردانند و در این راستا، ۹ نفر از عوامل نزاع و درگیری دستگیر شدند.

اخبار حوادث روزانه متأسفانه اخبار ناخوشایندی هستند که در بیشتر کشورها رخ می‌دهند. به خاطر اینکه جامعه به شدت به اخبار حوادث علاقه دارد، رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها به طور منظم درباره آنها گزارش می‌دهند. اخبار حوادث اغلب شامل تصادفات، جنایت‌ها، حوادث طبیعی، سوانح صنعتی و اتفاقات دیگر است که به مردم آسیب می‌زنند.

سرهنگ قدرت آقاپور صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: عصر روز گذشته در پی کسب خبر مبنی بر وقوع نزاع و درگیری دسته‌جمعی در خیابان رجایی نرسیده به میدان دادگستری شهرستان، بلافاصله مأموران انتظامی جهت بررسی به محل اعزام شدند.

آقاپور افزود: در بررسی اولیه مشخص شد اهالی یکی از روستاهای اطراف شهرستان بر سر خصومت و اختلاف شخصی و اختلافات قبلی در خیابان رجایی، نرسیده به میدان دادگستری با هم درگیر شده‌اند و به محض حضور مأموران درگیرشوندگان همگی از محل متواری شده بودند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: حسب دستور مقام قضائی و با تدابیر فرمانده انتظامی شهرستان و با تشکیل تیم‌های عملیاتی متشکل از عوامل پلیس اطلاعات، آگاهی، کلانتری‌ها و یگان امداد مأموران در بامداد امروز به محل اختفا متهمان در روستاهای اطراف اعزام و طی عملیات‌های غافلگیرانه موفق به دستگیری ۹ نفر از عوامل اصلی نزاع و درگیری شدند که در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر در پایان با اشاره به اینکه پرونده در دست بررسی بوده و تلاش مأموران پلیس جهت دستگیری مابقی شرکت کنندگان در درگیری ادامه دارد خاطرنشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با هم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد قاطع به‌عمل خواهد آمد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4p9zzo