یک‌شنبه 27 خرداد 1403 - 16 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/20 09:15
استقلال
کد خبر: 40816

نکونام سرمربی استقلال می شود؟ | حفظ قایدی و محبی سخت است

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: شرایط استقلال سخت بوده و زمان برای این تیم در حال از بین رفتن است

به نقل از تسنیم : مهدی پاشازاده درباره حضورش در کمیته فنی باشگاه استقلال اظهار داشت: امروز صحبت‌هایی انجام شد که اگر بتوانیم نظر دهیم و به باشگاه کمک کنیم.

وی در مورد بحث انتخاب سرمربی جدید استقلال تصریح کرد: ابتدا باید شرایط باشگاه را ببینیم و هواداران را در جریان بگذاریم. وقتی قصد خرید آپارتمان یا خودرویی را داریم ابتدا می‌پرسند بودجه‌تان چقدر است. با توجه به شرایط باشگاه و قانون بستن قرارداد ریالی با بازیکنان و مربیان خارجی، همه جوانب باید در نظر گرفته شود. اینها مسائلی است که تأثیرگذار است. اینطور نیست که به سوپرمارکت برویم و 600 مربی ببینیم و یکی را انتخاب کنیم. انتخاب هر گزینه‌ای مشکلات خودش را دارد و باید تصمیم درستی گرفته شود. اصل این است که کمک درستی کنیم. از قبل یکسری روزمه گرفته و باشگاه در حال بررسی این گزینه‌ها است و ما هم امیدواریم کمک کنیم.

استقلال

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در رابطه با اینکه اعضای این کمیته روی گزینه داخلی نظر دارند یا خارجی، گفت: هر کسی نظر خودش را دارد. دوستانی در این کمیته حضور دارند که قابل احترام هستند. همیشه سعی کرده‌ام منطقی صحبت کنم. نمی‌خواهم بگویم فلان مربی را بگیرید و پس فردا نتوانند پولش را بدهند و سپس به مشکل بخوریم.

پاشازاده با بیان اینکه، استقلال شرایط سختی دارد، خاطرنشان کرد: زمان برای استقلال خیلی مهم است و داریم عقب می‌افتیم. مشکلات حفظ مهدی قایدی و محمد محبی را داریم و باید این دو بازیکن حفظ شوند، هر چند کار خیلی سختی است. قایدی چون بازیکن قرضی است، باید به باشگاهش بازگردد تا بتوانیم دوباره مذاکره کنیم. در رابطه با محبی اما، باید تلاش کرد او حفظ شود.

وی در واکنش به اظهارات محمد مومنی، مبنی بر اینکه جواد نکونام یا هر گزینه ایرانی دیگری باید نیمکت قوی داشته باشد، گفت: حتماً باید اینطور باشد. اینجا استقلال است و کادرفنی باید قوی باشد. نکونام یکی از گزینه‌های نیمکت استقلال است اما باز هم می‌گویم باید همه جوانب از جمله مشکلات داخلی‌ها را در نظر گرفت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4p9xlo