یک‌شنبه 06 اسفند 1402 - 25 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/23 09:57
پرسپولیس
کد خبر: 41088

لیست بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی برای پرسپولیس | جزییات خبر

با وجود درخواست یحیی گل‌محمدی، رضا درویش برای تمدید قرارداد ۴ بازیکن پرسپولیس با سختی‌های زیادی روبروست.

یحیی گل‌محمدی نام 5 نفر از  بازیکن پرسپولیس را در اختیار رضا درویش قرار داده است تا با آن‌ها تمدید کند. این ۵ بازیکن که قراردادشان با پرسپولیس به اتمام رسیده عبارتند از گئورگی گولسیانی، سعید صادقی، میلاد سرلک، عیسی آل‌کثیر و امید عالیشاه که به نظر می‌رسد منهای کاپیتان اول این تیم، تمدید با ۴ بازیکن دیگر اصلا آسان نباشد. قانون جدید سقف بودجه به علاوه ممنوعیت عقد قرارداد دلاری با بازیکنان خارجی مهم‌ترین مانع بر سر راه تمدید با گولسیانی است.

پرسپولیس

سعید صادقی فصل گذشته با ۱۵میلیارد تومان یا به روایتی دیگر ۱۸میلیارد تومان (با آپشن) گران‌ترین بازیکن پرسپولیس بوده است. بنابراین او در فصل جدید زیر ۲۰میلیارد تومان تمدید نخواهد کرد!

میلاد سرلک نیز یکی از ستون‌های خط میانی یحیی گل‌محمدی بوده و سرمربی پرسپولیس با توجه به ویژگی‌های بازی‌سازی، ساده بازی کردن و کم‌اشتباه بودن شماره ۱۰ خیلی روی تمدید قراردادش تأکید داشته و دارد.

و بالاخره عیسی آل‌کثیر که گفته می‌شود پیشنهاد ۳۰میلیارد تومانی از یک تیم صنعتی دارد و قراردادش به پایان رسیده است. این مهاجم خوزستانی با گل‌زنی در دربی برگشت با استقلال، مهم‌ترین گل فصل پرسپولیس را زد تا این تیم بتواند قهرمان لیگ بیست‌وسوم شود.

شاید در ظاهر تمدید با امید عالیشاه که گل قهرمانی پرسپولیس در فینال جام حذفی را به استقلال زد ساده‌تر به نظر برسد اما کاپیتان پرسپولیس نیز به‌رغم همه علاقه‌ای که به تیمش دارد در سال‌های پایانی فوتبالش، مسائل مالی را در اولویت قرار خواهد داد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4p9qdr