پنج‌شنبه 23 فروردین 1403 - 11 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/28 02:29
ساعت کاری ادارات | تعطیلی ادارات
کد خبر: 37764

ساعت کاری ادارات در سال جدید مشخص شد + جزئیات

جزئیات جدید از ساعت کاری ادارات را در این صفحه بخوانید .

به گزارش رصدورزشی : ساعت کاری ادارات برای کارمندان در سال جدید سوالاتی ایجاد کرده است در ادامه جزئیاتی از ساعت کاری ادارات در سال جدید را می خوانید . پیش از این شایعات و حواشی نسبتا زیادی نیز در مورد ساعت کاری ادارات در فضای مجازی منتشر شده بود .

باتوجه به اینکه از ابتدای سال ۱۴۰۲ دیگر تغییری در ساعت رسمی کشور به وجود نخواهد آمد، پیشنهادی از سوی سازمان امور استخدامی مبنی بر تغییر ساعات کاری ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس مطرح شد.

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: امروز صبح جلسه دولت و ظهر جلسه کمیسیون و شب هم جلسه کمیسیون ادامه خواهد داشت. پنجشنبه و جمعه هم برنامه همین است تا بتوانیم برنامه هفتم توسعه را آماده کنیم.

به گزارش ایرنا، وی اضافه کرد: مجموعه‌های زیر نظر وزارت نیرو که مطالباتی از این وزارتخانه داشتند، مورد به مورد بررسی شد و تسویه مطالبات صورت گرفت.

سخنگوی دولت ادامه داد: سال گذشته مجلس اعلام کرد که دیگر تغییر ساعت رسمی کشور را نداریم؛ لذا دولت موظف است چنانچه تغییری در ساعات ادارات، دانشگاه‌ها، بانک‌ها و با مدارس اتفاق می‌افتد، اعلام کند.

بهادری‌جهرمی خاطرنشان کرد: سازمان اداری استخدامی پیشنهاداتی مطرح کرد که باید مورد بررسی قرار بگیرد که امیدواریم تا پایان سال تصویب شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4p9gna