جمعه 07 مهر 1402 - 29 Sep 2023
مهران احمدی
کد خبر: 40385

صحبت های جنجالی مهران احمدی | ابراز پشیمانی مهران احمدی از بازی در پایتخت 6

مهران احمدی بازیگر از بازی در سریال پایتخت 6 ابزار پشیمانی کرد.

 مهران احمدی بعد از بازی در فصل ۲ و ۳ پایتخت،در قسمت های بعدی حضور نداشت تا اینکه در فصل 6 حضور مجدد داشت. احمدی  گفت: باید روی تصمیمی که در فصل سه «پایتخت» گرفتم و نقش بهبود را تمام کردم می‌ایستادم و برنمی‌گشتم.

مهران احمدی

احمدی گفته علت بازگشتش به این سریال، اصرار سه ساعته محسن تنابنده و برخی موارد دیگر بوده است. وی در این خصوص تصریح کرد: بازگشت بهبود به فصل ششم سریال «پایتخت» اصلا و ابدا درست نبود. صد بار دیگر هم ازم بپرسید می‌گویم نباید برمی‌گشتم. باید روی تصمیمی که در فصل سه گرفتم و نقش را تمام کردم می‌ایستادم، اما اصرار سه ساعته آقای تنابنده و مواردی که بهتر است درباره‌شان صحبتی نکنم، باعث شد.

وی تاکید کرد: یکی از مهمترین پشیمانی‌های زندگی من بازگشت به «پایتخت ۶» بود. منظورم فقط یک پشیمانی در کار حرفه‌ای نیست، یک پشیمانی مهم در کل زندگی‌ام بود که دیگر هیچ کاریش هم نمی‌توانم بکنم.

احمدی معتقد است پایتخت دیگر به پایان خودش رسیده است و دیگر نباید ادامه پیدا کند.

احمدی خاطرنشان کرد: وقتی خشایار الوند فوت کرد پایتخت تمام شد. این که می‌گویند خودمان بلدیم بنویسیم شعار است. خشایار الوند بسیار مهره مهمی بود در پایتخت که با رفتنش همه چیز تمام شد.

فصل ششم پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و سرپرست نویسندگی محسن تنابنده در نوروز ۱۳۹۹ روی آنتن رفت و یکی از پرحاشیه‌ترین فصل‌های سریال بود. بعد از این بود که مقدم و تنابنده اعلام کردند دیگر قصد ساخت ادامه این مجموعه را ندارند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mqrqb