پنج‌شنبه 24 خرداد 1403 - 13 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/22 10:30
کد خبر: 38337

مرگ رازآلود زن سالخورده در مطب خصوصی غرب تهران

با اعلام این خبر، بر اساس دستور امیرحسین علیمردان که بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی است، مأموران پلیس به درمانگاه مورد نظر اعزام شدند. آن‌ها در آنجا با جسد یک زن سالخورده مواجه شدند که احتمالا به دلیل "قصور پزشکی" فوت کرده بود.

به گزارش رصد ورزشی: با مرگ زن سالخورده ناشی از "قصور پزشکی" محتمل در یک مطب خصوصی در غرب تهران، تیم جنایی با شروع تحقیقات خود، به دنبال ردیابی علت این حادثه مشکوک است. در روز دوشنبه بیست و یکم فروردین سال جاری، کارکنان انتظامی از یکی از مراکز درمانی در غرب تهران، گزارش درگذشت زن سالخوردۀ مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کردند.

با اعلام این خبر، ماموران پلیس با دستور امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی، پای در درمانگاه مورد نظر گذاشتند و با جسد زن سالخورده‌ای مواجه شدند که احتمالا بر اثر "قصور پزشکی" فوت کرده بود.

تحقیقات تیم پلیسی نشان می‌داد، متوفی که بیماری قلبی داشته به یک مطب خصوصی رفته و پس از تزریق آمپول، حالش بد شده است که در ادامه برای اقدامات اورژانسی به این درمانگاه منتقل شده، اما اقدامات کادر درمان فایده‌ای نداشته و زن سالخورده به کام مرگ فرو رفته است.

اعضای خانواده متوفی نیز در جریان تحقیقات از پزشک مطب خصوصی که آمپول را تزریق کرده است، شکایت کردند.

با دستور امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و پرونده برای رسیدگی قضایی به دادسرای جرائم پزشکی ارجاع داده شد.

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mqnyj