دوشنبه 13 آذر 1402 - 04 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/03/23 04:28
علی دایی
کد خبر: 41061

خبر عجیب درباره علی دایی

روزنامه دولتی ایران در مطلبی عنوان کرده با علی دایی برای حضور در پرسپولیس مذاکره شده است.

علی دایی فوتبالیست سابق است. علی دایی اصالتا ترک است. علی دایی 2 دختر دارد. علی دایی 1 ازدواج ناموفق داشته علی دایی هم اکنون سرمربی پرسپولیس است.

سرمربی سرخ‌پوشان پایتخت در حال حاضر در تعطیلات است و قصد دارد بعد از گذراندن تعطیلات، تصمیم نهایی خود را درباره آینده کاری‌اش بگیرد. در روز‌های گذشته شایعاتی درباره آینده کاری گل‌محمدی مطرح شده بود، اما به نظر می‌رسد که او هنوز نسبت به آینده کاری‌اش مردد است، ولی مدیران باشگاه امیدوارند که این‌بار هم سرمربی سرخ‌ها از تصمیم خود برای رفتن منصرف شود. با این حال، مدیران پرسپولیس به احتمال رفتن او هم فکر کرده‌اند و برای همین و با توجه به همکاری موفق رضا درویش با علی دایی در سایپا، احتمال حضور این چهره باتجربه روی نیمکت پرسپولیس نیز وجود دارد. البته دایی پیشنهاد اولیه حضور در پرسپولیس را رد کرده تا همچنان دور از عرصه فوتبال کارش را دنبال کند.

با توجه به اینکه دایی تمایلی به حضور دوباره روی نیمکت پرسپولیس ندارد، آینده نیمکت سرخ‌ها در صورت عدم توافق با یحیی، چالش بزرگی برای مدیران این باشگاه محسوب می‌شود؛ هر چند که پرسپولیسی‌ها امیدوارند که گل‌محمدی را از تصمیم خود منصرف کنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mqkxw