سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/22 01:27
قیمت خودرو | کاهش قیمت خودرو
کد خبر: 40961

قیمت خودرو لحظه ای شد | کاهش لحظه ای ۱۰ تا ۲۵ میلیون تومانی قیمت خودرو | کدام خودروها کاهش یافت؟

مشاهدات نشان می‌دهد امروز بازار خودرو با کاهش ۱۰ تا ۲۵ میلیون تومانی قیمت در انواع خودروهای داخلی و مونتاژی روبه‌رو شده است.

کاهش شدید قیمت خودرو. قیمت خودرو ارزان شد. ریزش قیمت خودرو ادامه دارد. قیمت خودرو کاهش یافت.

 

 به‌دنبال کاهش قیمت دلار در بازار خرید و فروش خودرو نیز ریزش قیمتی به وجود آمده است به‌نحوی که مشاهدات نشان می‌دهد امروز بازار با کاهش ۱۰ تا ۲۵ میلیون تومانی قیمت در انواع خودروهای داخلی و مونتاژی روبه‌رو شده است.

البته طی یک هفته اخیر نیز قیمت خودرو ۱۵ تا ۲۳ درصد کاهش داشته است که همین امر عاملی شده است تا خرید و فروش در بازار قفل شود و هیچ معامله‌ای در بازار صورت نگیرد.

فعالان بازار معتقدند خریداران خودرو در انتظار کاهش بیشتر قیمتها هستند به همین دلیل معامله در بازار به صفر رسیده است، به‌نظر می‌رسد با ادامه روند کاهشی قیمت دلار بازار خودرو نیز شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها باشد.

در زمان حاضر قیمت دنا پلاس با قیمت ۶۱۸ میلیون تومان، پژو پارس ۴۷۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو ۴۷۶ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۷۸۰ میلیون تومان، تارا اتوماتیک ۷۵۸ میلیون تومان و سورن پلاس ۵۳۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین در محصولات ساپیا نیز ساینا اس با قیمت ۳۲۴ میلیون تومان، کوئیک ۳۰۸ میلیون تومان، کوئیک اتوماتیک ۳۷۵ میلیون تومان، شاهین ۵۲۵ میلیون تومان و ساینا اس اتوماتیک ۳۹۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در محصولات مونتاژی نیز جک J4 به ۷۶۸ میلیون تومان و جک S5 به یک میلیارد و ۴۴۵ میلیون تومان رسیده است. دیگنیتی پرایم نیز به یک میلیارد و ۷۷۶ میلیون تومان، فیدیلیتی یک میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان، رسپکت یک میلیارد و ۱۸۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mqkqb