یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/24 11:22
استقلال
کد خبر: 41161

بازگشت استقلال به به آسیا امکان پذیر ست ؟

با صحبت های مدیر صدور مجوز حرفه‌ای در خصوص وضعیت استقلال، احتمال بازگشت این تیم به لیگ قهرمانان آسیا قوت گرفت.

بحث حضور استقلال در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا مهم‌ترین دغدغه هواداران این تیم در ماه‌های گذشته بود که عنوان شد بخاطر پرداخت نکردن مطالبات افرادی که حکم قطعی گرفته‌اند، به ویژه آندره‌آ استراماچونی که تا دهم فروردین ماه بدهی او پرداخت نشده بود، نمی‌تواند مجوز حرفه‌ای بگیرد و به آسیا برود، ولی حالا یک خبر امیدوار کننده به این تیم رسید.

استقلال+تهران

باشگاه استقلال با وجود تلاش زیاد در پرداخت به موقع طلب استراماچونی موفق نشد در فرصت اعلام شده از سوی فیفا تسویه حساب این مربی ایتالیایی را انجام دهد و این موضوع منجر به عدم صدور مجوز حرفه‌ای توسط این باشگاه شد که عملاً به معنی حذف آنها از فصل جدید لیگ قهرمانان آسیامی باشد. اگر چه اخبار ضد و نقیضی در این خصوص در چند وقت اخیر منتشر شده و ادعاهای زیادی درباره آن مطرح شده است ولی صحبت‌های اخیر مصطفی زارعی، مدیر صدور مجوز حرفه‌ای در این خصوص امیدواری‌هایی برای استقلالی‌ها به همراه دارد.

زارعی در صحبت‌های اخیر خود در این باره گفت: روز گذشته این موضوع استعلام شد و کارشناسان این کنفدراسیون اعلام کردند با توجه به تغییر در زمانبندی اجرای لیگ قهرمانان از زمستان- پاییز به تابستان- بهار که امسال اتفاق افتاده است این لیست اواسط تیرماه اعلام خواهد شد و باشگاه‌ها فعلاً می توانند بر اساس نتایج مجوز باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان ثبت نام کنند و اگر نیاز باشد تغییرات بعدی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام خواهد کرد.

بر همین اساس مدارک کلیه باشگاه‌های ایرانی ظرف امروز و فردا از طریق سازمان لیگ و روابط بین‌الملل فدراسیون ارسال خواهد شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mqka8