یک‌شنبه 26 فروردین 1403 - 14 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/04/05 15:28
مهدی طارمی
کد خبر: 41637

مهدی طارمی در اروپا به بازی‌اش ادامه می‌ دهد

مدیر برنامه‌های مهاجم ایرانی پورتو خبر داد این بازیکن قصدی برای رفتن به الهلال ندارد.

مهدی طارمی اهل بوشهر است. مهدی طارمی فوتبایست است. مهدی طارمی در حال حاضر در قطر است. کی روش نیز مهدی طارمی را به فوتبال آورد. مهدی طارمی مهاجم است.

مهدی طارمی که تنها یکسال دیگر از قرارداد فعلی‌اش با پورتو باقی مانده، این روزها شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش وجود دارد و ازباشگاه‌های بزرگی همچون میلان، منچستریونایتد، ولورهمپتون، مارسی ، تاتنهام و بایرن مونیخ به عنوان مشتریان این مهاجم ایرانی یاد شده است، اخیراً پیشنهادی از باشگاه الهلال هم دریافت کرده و این باشگاه عربستانی حاضر است برای به خدمت گرفتن او 35 میلیون یورو به پورتو بپردازد.

اسماعیل مطر خبرنگار مصری نسخه عربی سایت «365Scores» به نقل از علیرضا نکومنش مدیر برنامه‌های مهاجم 30 ساله پورتو نوشت: «مهدی یک سال دیگر با باشگاه پورتو قرارداد دارد و علیرغم علاقه باشگاه‌های عربستانی در اروپا به بازی‌اش ادامه خواهد داد. ما به علاقه آنها به جذب طارمی احترام می‌گذاریم اما برنامه او ماندن در پورتو و اروپا است. طارمی مشتاقانه منتظر بازی در اروپا است».

این خبرنگار مصری همچنین به نقل از منبعی نزدیک به مهدی طارمی مدعی شد که همسر این مهاجم ایرانی در انتخاب باشگاه بعدی او تاثیرگذار خواهد بود.

طارمی 30 ساله که فصل اخیر با 22 گل‌زده عنوان آقای گلی لیگ برتر پرتغال را از آن خود کرد، در سه فصل اخیر آمار 80 گل‌زده و 49 پاس‌گل در 147 بازی را از خود برجای گذاشته است.

منبع: فارس


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mm6xw