پنج‌شنبه 21 تیر 1403 - 11 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/29 08:51
لیونل مسی | آنتونلا روکوزو | همسر لیونل مسی
کد خبر: 125013

ماجرای جدایی لیونل مسی از همسرش حقیقت دارد؟ | این عکس گوشی آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی همه چیز را لو داد

تصاویر منتشر شده از آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی، نشان می‌دهد که شایعات اخیر پایه و اساس خاصی ندارند.

به گزارش رصد ورزشی   لیونل مسی مهاجم آرژانتینی پیش از تشریفات در کنار همسرش آنتونلا روکوزو و فرزندانشان روی فرش قرمز تئاتر دوشاتل ظاهر شد. همانطور که از زمان انتقال لیونل مسی به اینترمیامی مرسوم شده، یاسین چوئکو، بادیگارد لیونل مسی نیز از کنارش جم نمی‌خورد. لیونل مسی و آنتونلا سال‌های طولانی در کنار هم زندگی کرده‌اند و به عنوان یک الگوی موفق در ازدواج ستاره‌های بزرگ دنیای فوتبال شناخته می‌شوند. 

حضور و همراهی همسر این بازیکن آرژانتین در مسابقات مختلف در کنار فرزندانش و همچنین واکنش‌های خاص او به موفقیت او در طول این سال‌ها توجه بسیاری از فوتبال‌دوستان و کاربران شبکه‌های اجتماعی را جلب کرده است. 

با این حال، در روزهای اخیر شایعاتی درباره احتمال جدایی این زوج جذاب و دوست‌داشتنی از یک‌دیگر به گوش می‌رسید که باعث تعجب بسیاری از طرفداران آن‌ها شده بود. 


بعضی از رسانه‌های آرژانتینی مدعی شده بودند که اختلاف قابل توجهی بین این دو نفر رخ داده که باعث شده است آن‌ها در آستانه یک تصمیم بزرگ و مهم قرار بگیرند و احتمال دارد که به‌زودی خبر جدایی‌شان منتشر شود. 

اما تصویری که شب گذشته از آنتونلا روکوزو منتشر شد نشان داد که این شایعات پایه و اساس خاصی ندارد و این زوج مانند قبل زندگی آرام و عاشقانه‌ای را در کنار هم سپری می‌کنند و تصمیمی هم برای جدایی ندارند. 


در این تصویر صفحه تلفن همراه همسر مسی به خوبی مشخص است که عکسی از خودش در کنار این بازیکن و سه فرزندش پس از قهرمانی در جام جهانی 2022 قطر در ورزشگاه گرفته شده و روی صفحه گوشی او خودنمایی می‌کند تا نشان دهد که چیز در آرامش است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mj86w