دوشنبه 27 فروردین 1403 - 15 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/27 11:14
استقلال | سرمربی استقلال | جواد نکونام
کد خبر: 122913

خط قرمز جواد نکونام روی ستاره های استقلال ؟ | سرمربی استقلال به سیم آخر زد

تاخیر در اضافه شدن ۴ بازیکن ملی پوش استقلال به تمرینات جواد نکونام را برای استفاده از آنها در ترکیب ثابت دچار تردید کرده است.

با درخواست جواد نکونام سرمربی استقلال مسئولان باشگاه استقلال طی نامه نگاری رسمی با سازمان لیگ خواهان تعویق یکروزه دیدار استقلال با هوادار شده بودند؛ این مساله اما با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد. با توجه به اینکه بازیکنان ملی پوش استقلال از اردن به ایران برگشتند ، عملا نکونام ۴ ملی پوش خود را در دو جلسه تمرینی در اختیار دارد. سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، صالح حردانی و مهرداد محمدی ستاره استقلال چهار بازیکنی بودند که با وجود شرکت در تمرین روز چهارشنبه اما خستگی سفر در بدن آنها مشهود بود.

از طرف دیگر تمرین روز قبل از بازی نیز برای اکثر تیم ها سبک است و به همین خاطر مشخص نیست نکونام از ملی پوشان خود در بازی با هوادار استفاده می کند یا خیر.

در این بین حضور سیدحسین حسینی با توجه به اینکه در اردن برای تیم ملی بازی نکرد در ترکیب اصلی قطعی به نظر می رسد اما اینکه نکونام درباره سه ملی پوش دیگر خود چه تصمیمی می گیرد ، مشخص نیست.

باید دید سرمربی آبی پوشان که علاقه زیادی ندارد به ترکیب برنده تیمش مقابل مس رفسنجان دست بزند، چگونه و با چه آرایشی یازده بازیکن اصلی خود را برای بازی عصر جمعه انتخاب خواهد کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4m9wjj