چهارشنبه 23 خرداد 1403 - 12 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/13 09:22
الهام حمیدی | عمل جراحی الهام حمیدی
کد خبر: 123985

چهره ساده الهام حمیدی پیش از عمل جراحی سوژه شد | الهام حمیدی قبل از عمل چگونه بود؟!

الهام حمیدی حسابی تغییر کرده است.

به گزارش رصد ورزشی : الهام حمیدی یکی از بازیگران خوب ایران است . الهام حمیدی از سریال مسافری از هند مشهور شد. الهام حمیدی در گذشته چهره ساده ای داشته است . الهام حمیدی حسابی تغییر کرده است. سریال سرزمین کهن در سال ۱۳۹۲ روی آنتن تلویزیون رفت، اما پس از پخش تنها چهارقسمت، متوقف شد و پس‌ازآن هم هرگز به آنتن نرسید یکی از بازیگران این سریال الهام حمیدی بوده است.

 تفاوت چهره الهام حمیدی از سرزمین مادری تا کنون باعث شوکه شدن مخاطبان شده است در ادام به مقایسه تصویر الهام حمیدی از گذشته تا کنون می پردازیم؛

برخی اعتراضات قومیتی که با عصبانیت نمایندگان قومیت‌ها در مجلس همراه شد، درنهایت به توقف پخش این سریال انجامید. اسماعیل جلیلی، نماینده مسجدسلیمان در مجلس در پی پخش سرزمین کهن، اقدام صداوسیما در تحریف تاریخ بختیاری را غیرحرفه‌ای، اختلاف‌افکنانه و دشمن‌شاد‌کن دانست و خواستار توقف این سریال تا زمان اصلاح آن شد. محمد‌تقی توکلی، نماینده الیگودرز نیز در صحن علنی مجلس، به تقبیح این سریال پرداخت و عباس پاپی‌زاده، نماینده دزفول پس از بیان اظهاراتش در محکوم‌کردن این مجموعه، از ارسال پرونده سریال سرزمین کهن به شورایعالی امنیت ملی خبر داد.

در ادامه ۷۰ نفر از نمایندگان قومیت‌های مختلف طی بیانیه‌ای عملکرد سازمان صداوسیما را نامناسب و آن را توهین‌آمیز دانستند؛ تذکرات کتبی آن‌ها به‌جهت اهانت به مردم بختیاری به سازنده سریال و نیز تذکرات به ریاست سازمان صداوسیما، شورای نظارت بر صداوسیما و نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صحن علنی مجلس توسط ضرغام صادقی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی قرائت شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4m9kx8