دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/21 07:31
جورجینا رودریگس | نامزد رونالدو
کد خبر: 122485

خیانت عجیب به جورجینا رودریگس | نامزد رونالدو راهی دادگاه می‌شود تا از «دختر بد» دفاع کند!

جورجینا، نامزد کریس رونالدو در چند روز آینده برای برگزاری یک دادگاه در اسپانیا راهی این کشور می‌شود.

جورجینا رودریگس را همه دیگر می شناسند. جورجینا رودریگس نامزد رونالدو است. جورجینا رودریگس با رونالدو در عربستان زندگی می کند جورجینا رودریگس، شریک زندگی کریستیانو رونالدو اواخر این هفته در اسپانیا برای شکایت از دو شبکه تلویزیونی به دلیل نقض حریم خصوصی و حمله به شخصیت جورجینا رودریگس به دادگاه می‌رود.

رودریگس از زمانی که در سال ۲۰۱۶ با ستاره پرتغالی آشنا شد، به یکی از مشهورترین سلبریتی‌های جهان تبدیل شده است. او که بیش از ۵۰میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد، در حال حاضر سریال Soy Georgina خود را در نت‌فلیکس پخش کرده و یک مدل و سفیر برند موفق محسوب می‌شود. او همچنین با دارایی خالص ۱۰میلیون دلاری، می‌توان گفت او مسیر شغلی موفقی را داشته است. در دو فصل سریال «من جورجینا هستم»، این مدل ۲۹ ساله به زندگی شخصی خود می‌پردازد و جزئیاتی که می‌خواهد عموم مردم بدانند را با آن‌ها به اشتراک می‌گذارد.

با این حال این امر مانع از پخش مصاحبه‌های متعدد همکاران، دوستان و بستگان سابق از شبکه‌های مختلف تلویزیونی در اسپانیا نشد. این افراد در اظهارنظرهایشان بر منفی بودن گذشته زندگی جورجینا رودریگس تمرکز کرده‌اند و به او برچسب‌هایی چون «جوینده طلا»، «منفعت‌طلب» و «دختر بد» برای پدرش زده‌اند. علاوه بر این، آن‌ها همچنین ادعا کردند که مدل اسپانیایی از همان ابتدا می‌خواست میلیونر شود و برای رسیدن به هدفش هر کاری انجام می‌داد، از جمله فراموش‌کردن ریشه‌هایش!

گزارش ه‌ حاکی از آن است که این حملات رسانه‌ای در دو سال گذشته رودریگس را تحت تأثیر قرار داده است زیرا او فقط قصد داشته تا در مورد زندگی خود از سال ۲۰۱۷ به بعد -پس از ملاقات با کریستیانو رونالدو- صحبت کند.

جورجینا رودریگس در سال ۲۰۲۱ علیه دو شبکه تلویزیونی اسپانیایی که نامشان فاش نشده بود شکایت کرد. طبق گزارش روزنامه اسپانیایی ABC، سرانجام در اواخر این هفته علیه این شبکه‌ها در Pozuelo de Alarcon اسپانیا جلسه دادگاهی برگزار خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4m9gvy