جمعه 24 فروردین 1403 - 12 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/24 15:34
استقلال | حاشیه استقلال
کد خبر: 124658

اخبار ورزشی | می‌خواهند با حاشیه‌سازی به استقلال ضربه بزنند

بازیکن اسبق استقلال گفت: در حالی که پیش بینی می‌شد بلانکو یک بازیکن سرزند و هوایی باشد اما دیدیم که روی زمین هم خوب پاس می‌دهد و خوب می‌جنگد قطعاً اگر از نظر بدنی بهتر شود به درد تیم می‌خورد.

به گزارش رصد ورزشی : محسن گروسی بازیکن اسبق تیم استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره شرایط این تیم و صدرنشینی در پایان هفته دهم اظهاراتی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید:

اوضاع استقلال در فصل جدید که به تازگی به پایان هفته دهم آن رسیده این را چطور ارزیابی می‌کنید؟
با وجود مشکلاتی که در شروع فصل در بحث مدیریت و یارگیری داشتیم به شخص انتظار این نتایج را نداشتم. حضور نکونام در این تیم نشان داد که در لحظات سخت می‌تواند کارهای بزرگ انجام بدهد.

از دیگر دلایل موفقیت استقلال به چه نکته‌ای می‌توانید اشاره کنید؟
اینکه بازیکنان هم فقط به استقلال فکر می‌کنند. آنها تا اینجا ثابت کرده‌اند که متعصبانه در استقلال تمرین می‌کنند و به میدان می‌روند. اما باید بدانیم که این وضعیت تا آخر فصل به این شکل باقی نمی‌ماند. به نظرم استقلال با اینکه نتیجه خوبی گرفته اما به لحاظ مدیریتی باید سر و سامان بیشتر و بهتری بگیرد. استقلال زمانی می‌تواند مدعی قهرمانی باشد که بتواند در بحث مدیریت در شرایط خوب و آرامش کامل به سر ببرد. اگر بحث حمایت هواداران است آنها در هر شرایطی پشت و پناه تیم هستند. من خودم بازیکن این تیم بوده‌ام و می‌دانم که هوادار همیشه پشت تیم است اما هر زمان مدیریت به مشکل برخورده تیم هم از هم پاشیده است. بنابراین اگر مدیریت همراه تیم باشد نتایج و اتفاقات بهتری هم رخ خواهد داد.

حضور کادرفنی استقلالی امسال این تیم چقدر در این نتایج تاثیرگذار بوده است؟
وقتی اعضای کادرفنی همگی افکارشان یکی باشد بازیکن هم راهش را کج نمی‌رود. اما هر زمان اعضای کادرفنی با هم مشکل داشته باشند این موضوع به وضوح در تیم دیده می‌شود. خیلی خوب است که نکونام تعدادی از مربیانی که قبلاً با آنها کار کرده مثل هاشمی‌نصب یا حمید رجبی را آورده و در کنار دیگر بچه‌های سابق استقلال یک کادرفنی منسجم و متعصب را تشکیل داده‌اند. بازیکنان وقتی این‌ها را دور و بر خودشان می‌بینند تشویق می‌شوند تا آنها هم تعصبشان به استقلال را اثبات کنند.

بازی آخر استقلال مقابل تراکتور را چطور ارزیابی کردید؟
همه می‌گویند در فوتبال درصد مالکیت برای تراکتور بود اما این‌ها اهمیتی ندارد الان همه می‌بینند که چه تیمی سه امتیاز را برداشت که آن هم استقلال بود. استقلال فوتبال خوبی را شروع کرد و در ادامه با یک بازی منطقی توانست همه زمین و بازیکنان تراکتور را تحت کنترل خودش در بیاورد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jjyle