یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/05 11:40
پرسپولیس| اوسمار| علیرضا بیرانوند
کد خبر: 128134

حمایت بیرانوند از اوسمار| اوسمار بهترین انتخاب است

علیرضا بیرانوند؛ گلر پرسپولیس معتقد است که اوسمار ویه‌را بهترین انتخاب برای سرمربی بعدی پرسپولیس است.

به گزارش رصدورزشی ، بعد از استعفای یحیی گل محمدی از پرسپولیس این اوسمار بود که تیم را تمرین می داد. اوسمار اما اکنون سرمربی  پرسپولیس شده است. سرمربی شدن اوسمار را بیرانوند دیروز در اینستاگرامش اعلام کرد. اوسمار ویرا اکنون سرمربی پرسپولیس معرفی می شود. 

علیرضا بیرانوند، گلر شماره یک پرسپولیس از اردوی تیم ملی در مورد اتفاقات سرخ‌پوشان صحبت کرد و در ابتدا گفت: الان یک اتفاقی افتاده که چندین روز است که صحبت از سرمربی خارجی است. من دوست دارم برای هواداران عزیز یک صحبتی کنم، اول فصل نیست که ما بخواهیم سرمربی خارجی بیاوریم. ما الان دو امتیاز با تیم‌های دوم و سوم فاصله داریم و شما اگر بخواهید یک سرمربی خارجی بیاورید و الان هم دنبال یک سرمربی خیلی خوب و با رزومه هستید، من سوالم از هواداران و مدیرعامل باشگاه این است که اگر شما سرمربی جدید بیاورید تا یک هفته به اردوی دبی اضافه خواهد شد؟

او با اشاره به سرمربی جدید سرخ‌پوشان اظهار داشت: اگر یک سرمربی خارجی بیاورید و نیم فصل دوم یکی دو باخت بیاورد، می‌توانید انتظار این را داشته باشید که پیشکسوتان بگویند سرمربی خارجی است و باید به او فرصت بدهیم. شما قهرمانی را از دست خواهید داد.

بیرانوند همچنین در مورد سرمربی خارجی عنوان کرد: یعنی شما عملا نگاه کنید، هر سرمربی خارجی بوده گفتید باید به او بها بدهید. شما نمی‌توانید نیم فصل دوم به سرمربی فرصت بدهید، باید به او تایم بدهید. الان هواداران پرسپولیس را برای قهرمانی می‌خواهند.

گلر پرسپولیس درباره استوری روز گذشته‌اش توضیح داد: من استوری را به‌خاطر این برای اوسمار گذاشتم بابت اینکه سرمربی را انتخاب نکردند و ممکن است سرمربی جدید اوسمار را نخواهند اما من از اوسمار تشکر کردم در روزهایی که نمی‌دانی تکلیف چیست، برای پرسپولیس تلاش می‌کنی. حالا من می‌گویم اگر قرار است اتفاقی بیفتد، شما که لیست را بر اساس لیست آقای گل‌محمدی می‌گیرید و آقای اوسمار هم که 50 درصد آقای گل‌محمدی است و تیم را تمرین می‌دهد و سه بازی دوستانه داشته و تمام شخصیت تیم را می‌شناسد.

علیرضا بیرانوند در مورد اوسمار ادامه داد: خودم شخصا به‌عنوان کسی که با کادرفنی کار کردم، این را می‌گویم. حرفم این نیست که آقای اوسمار را بگذارید، می‌گویم خوبش این است که آقای اوسمار سه هفته تیم را تمرین داده و سه بازی دوستانه انجام داده و بازیکنانی هم که گرفتید با مشورت آقای اوسمار و گل‌محمدی بوده. او این بازیکنان را می‌شناسد و تیم را هم به اردو خواهد برد، پس تیم را بدهید دست این کادرفنی باشد.

وی در پایان گفت: این نظری است که من می‌دهم و شاید هواداران حرف دیگری بزنند. حالا شاید خدایی نکرده فردا تیم نتیجه نگیرد و هواداران بگویند بیرانوند تو گفتی آقای اوسمار! من می‌گویم سرمربی جدید اگر بیاید باید فرصت داشته باشد و ممکن است با چند باخت از کورس خارج شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jjplo