دوشنبه 07 خرداد 1403 - 27 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/30 13:30
علی علیپور
کد خبر: 127558

بازگشت بازیکن خاطره انگیز به پرسپولیس | علی علیپور تحت چه شرایطی برمی گردد؟

ممکن است علی علیپور به پرسپولیس برگردد.

به گزارش رصد ورزشی - علی علیپور ممکن است به پرسپولیس برگردد. علی علیپور سابقه بازی کردن برای پرسپولیس را دارد. علی علیپور متعقد است به عنوان یک لژیونر چندان به او توجه نمی شود. علی علیپور هرگز نتوانست مثل مهدی طارمی باشد. علی علیپور حتی به تیم ملی هم نرسید.

علی علیپور روزهای خوبی را در باشگاه ژیل ویسنته سپری نمی کند و اکثر بازی ها حتی در لیست 18 نفره تیمش هم قرار نمی گیرد. همین موضوع باعث شده او به جدایی از این باشگاه فکر کند.

علی علیپور طی هفته های اخیر استوری هایی را با پیراهن باشگاه پرسپولیس منتشر کرده تا اینطور به نظر برسد او به نوعی چراغ سبز نشان داده است. اواخر فصل گذشته هم او طی مصاحبه ای برای بازگشت به پرسپولیس ابراز آمادگی کرده بود.

گویا طی روزهای اخیر مدیران باشگاه پرسپولیس تماس هایی با علی علیپور داشته اند و پیگیر وضعیت او شدند. علی علیپور همچنان با باشگاه ژیل ویسنته قرارداد دارد و اگر شرایطش متفاوت شود، دوست دارد در این باشگاه بماند ولی با شرایط فعلی بدش نمی آید به پرسپولیس برگردد.

البته مدیران پرسپولیس به علی علیپور اعلام کردند به شرطی او را جذب می کنند که اول تست پزشکی بدهد و مشخص شود او مصدومیتی ندارد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jjdlo