پنج‌شنبه 24 خرداد 1403 - 13 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/07 04:42
گوستاوو بلانکو | استقلال
کد خبر: 125382

گوستاوو بلانکو روی اعصاب پیشکسوت استقلال | ستاره نکونام فقط راه می رود

منصور رشیدی از عملکرد گوستاوو بلانکو انتقاد کرده است.

به گزارش رصد ورزشی :  گوستاوو بلانکو بازیکن آرژانتینی استقلال یکی از بازیکنانی است که نکونام حساب ویژه ای روی گوستاوو بلانکو باز کرده اعتماد سرمربی استقلال به گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی تیمش همچنان ادامه دار خواهد بود منصور رشیدی از عملکرد گوستاوو بلانکو انتقاد کرده است.

منصور رشیدی از جمله بازیکنان قدیمی استقلال نجام داد، درباره عملکرد مهاجمان استقلال در دیدار با ذوب آهن اظهار داشت: مهاجم آرژانتینی استقلال در این بازی برعکس بازی قبل مقابل تراکتور تا حدی ضعیف عمل کرد. البته این می‌تواند به خاطر کم کاری و بازی دور از انتظار مهرداد محمدی هم باشد. ما بازیکن خارجی می‌خریم که برای استقلال گل بزند. متاسفانه بلانکو در این بازی آنقدر که باید و شاید جدی نبود و راه می رفت و موقعیت‌ها را راحت از دست می‌داد. به نظرم نکونام باید او را برای بازی با فولاد آماده کند.

وی افزود: مشخص نیست در اردوی تیم ملی چه خبر بوده است. هر چقدر مهرداد محمدی در بازی‌های قبل از تعطیلات تیم ملی تاثیرگذار و مثبت بود در این مسابقه کار چندانی نکرد همین امر باعث شده بود تا بلانکو هم نتواند آنطور که باید و شاید تاثیرگذار باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jj5gp