یک‌شنبه 26 فروردین 1403 - 14 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/09 14:30
شخصیت شناسی
کد خبر: 36258

مشتتو نشون بده تا بگم شخصیتت چجوریه !

تست شخصیت شناسی بر اساس مشت کردن دست بسیاری از سوالات شما را در مورد شخصیت افراد پاسخ می دهد

به گزارش رصدورزشی : تست های مختلف شخصیت شناسی هستند که سوالات زیادی برای مردم ایجاد می کنند بسیاری می توانند شخصیت خود و نزدیکان خود را با تست های مختلف شخصیت شناسی بهتر درک کنند در ادامه یکی از تست های شخصیت شناسی را با مشت دست را مشاهده می کنید .

بدن ما انعکاس دهنده ذهن ماست به همین خاطر هم زبان بدن از اهمیت بالایی برخوردار است و متخصصان زیادی بر روی این مسئله کار می کنند.

با این تفاسیر باید انتظار آن را داشته باشید که نوعی که شما دستتان را مشت می کنید اطلاعات جالبی را در مورد شما فاش کند.

حالا به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید دست مشت شده شما شبیه به کدام یک از دست های زیر می باشد.

شخصیت شناسی

مشت شماره 1

اگر دستتان را شبیه به عکس شماره 1 مشت کرده اید احتمالا فردی آرام و خونسرد می باشید. از طرفی دیگر شما شنونده خوبی هستید و می توانید بین عقل و احساستان خوب قضاوت کنید به همین خاطر هم افراد تمایل زیادی دارند تا برای صحبت و مشورت به نزد شما بیایند. شما تلاش می کنید که آرامش زندگیتان را هیچ نوع استرسی از بین نبرد به همین خاطر هم یک رهبر واقعی هستید. می توانید خوب برنامه ریزی کنید و آینده نگری خوبی هم دارید. نکته دیگری که در رابطه با شما صدق می کند به ارتباطات اجتماعیتان معطوف می شود؛ در واقع شما از ارتباط با دوستان نزدیک و صمیمی خود لذت میبرید اما با انی حال ترجیح میدهید که زمان هایی رو در تنهایی خودتان بگذرانید.

 

مشت شماره 2

شما فرد سرحال و پرانرژی هستید که معمولا باعث نشاط بخشیدن به جمع می شود درواقع شما هرکاری انجام میدهید تا لبخند را به لب عزیزانتان بیاورید. از نشان دادن احساسات خود ابایی ندارید و به راحتی آن ها را با دیگران به اشتراک می گذارید. به همین خاطر هم گاها دیکتاتور به نظر میرسید چرا که در ابراز نظر خود تعلل به خرج نمی دهید. گاهی مواقع پیش می آید که افراد شما را سرسخت و محافظه کار توصیف کنند اما واقعیت این است که در زندگی خوب یاد گرفته اید که جز به خودتان نباید به کس دیگری تکیه کنید.

 

مشت شماره 3

اگر مشت شما شبیه به تصویر 3 است پس احتمالا بیشتر خصوصیات یک فرد درونگرا را دارید یعنی ترجیح میدهید احساسات و مهم ترین افکار و عقایدتان را برای خودتان نگه دارید و آنها را با دیگران به اشتراک نگذارید. شما عاشق وقت گذراندن در تنهایی هستید اما در همین حال ترجیح میدهید با برخی افراد که برای آن ها ارزش قائلید ر خلوت و به صورت فردی ملاقات داشته باشید. به علاوه این که احتمالا از خلاقیت بالایی هم برخوردارید. ممکن است در نگاه اول فردی خجالتی و ساکت به نظر برسید اما یک تلنگر کوچک کافی است تا شما را برافروخته کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jezok