دوشنبه 03 اردیبهشت 1403 - 22 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/05 13:01
لاغری | کاهش وزن | رژیم غذایی
کد خبر: 35934

با این دو معجون به سرعت لاغر شوید | بیا اینجا تا معجزه را ببینی

راز لاغری با دو معجون را در این صفحه بخوانید .

به گزارش رصدورزشی : لاغری یکی از دغدغه های مهم مردم است اکثر مردم با زندگی آپارتمان نشینی و کار پشت میز و اداری دچار دغدغه کاهش وزن و لاغری هستند .

 

قهوه، محبوب ترین نوشیدنی جهان است. ولی مشکل اینجاست که در کافی شاپ ها با مقدار زیاد شکر یا خامه سرو می شود اما توصیه ما به شما، مصرف قهوه سیاه و تلخ است.

 

مصرف قهوه سیاه فاقد شیر و شکر در صبح، نه تنها به این که شما از خواب بیدار شوید کمک می کند. بلکه مصرف یک فنجان قهوه سیاه به افزایش متابولیسم بدن به میزان ۱۲ درصد کمک می کند. بر اساس مطالعه ای که در مجله تغذیه آمریکا به چاپ رسیده، مصرف ۳ فنجان قهوه در طول روز و نه بیشتر به پر انرژی بودن و افزایش متابولیسم بدن در خانم ها کمک می کند.

 

برای بهره بردن از خاصیت کالری سوزی قهوه بهتر است، آن را ۳ بار در روز در فواصل مشخص میل کنید، یا این که بعد از باشگاه و اگر به زمان خواب شما نزدیک نیست یک فنجان قهوه تلخ بنوشید تا متابولیسم شما را بالا نگاه دارد. از سویدیگر، قهوه حاوی میزان فراوان آنتی اکسیدان ها است که برای سم زدائی از بدن تجویز می شود.

 

برای جادوی تر کردن اثر این نوشیدنی می توانید کمی دارچین به آن اضافه کنید. دارچین هم مثل قهوه و حتی بیشتر دارای خواص افزاینده سوخت و ساز برای بدن است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jezjp