دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/02 11:10
خورخه ژسوس | نیمار
کد خبر: 123258

طعنه سنگین سرمربی الهلال به نیمار | نیمار به درد نمی خورد؟

خورخه ژسوس گفت که تیمش در دیداری که مقابل بمبئی سیتی هند با نتیجه عالی به پیروزی رسید و کیفیت بالایی از خود نشان داد.

نیمار جونیور، فوق ستاره الهلال صبح شنبه از تولد دخترش خبر داد. نیمار و برونا بیانکاردی رابطه خود را نسبتاً مخفی نگه داشته بودند اما نیمار جونیور و برونا در سال ۲۰۲۲ با به اشتراک گذاشتن چند عکس در اینستاگرام از رابطه عاشقانه خود خبر دادند. برونا و نیمار صاحب دختر شدند و نیمار با به اشتراک گذاشتن چند عکس در X (توئیتر سابق) از به دنیا آمدن فرزندش خبر داد.

ژسوس در نشست خبری پس از بازی مقابل بمبئی سیتی گفت: گل اول کار را برای ما راحت کرد، وقتی تیم با نتیجه بزرگ می برد نشان از مهارت های فردی بازیکنان است.

سرمربی الهلال در ادامه صحبت های خود خاطرنشان کرد: در نیم ساعت پایانی مسابقه تفاوت را ایجاد کردیم زیرا حریف نتوانست در مقابل نحوه بازی ما مقاومت کند و همچنین شرایط بدنی و آمادگی جسمانی به ما کمک کرد تا یکدست بازی کنیم.

ژسوس خاطرنشان کرد که نتیجه فوق العاده ای که تیمش قبل از پایان مسابقه به دست آورد باعث شد بازیکنانی مانند عبدالله المالکی که از مصدومیت بازگشته و محمد القحطانی یکی از چهره های جوان در ترکیب حضور داشته باشد.


سرمربی پرتغالی در پایان سخنان خود گفت: من از اولین دوره حضورم در الهلال، محمد البریک و یاسر الشهرانی را می شناسم، بنابراین این موضوع در چرخش بین آنها به من کمک کرد و آنچه قدرت این گروه را افزایش می دهد این است که ما بیش از یک گزینه در هر خط تیم داریم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4j6qak