پنج‌شنبه 28 تیر 1403 - 18 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/09 10:57
سیدحسین حسینی | استقلال
کد خبر: 123782

این ستاره استقلال قطعا در تیم ملی است | درخشش سیدحسین حسینی راه چاره ای برای قلعه نویی نذاشت

حسین حسینی دروازه بان ملی پوش استقلال، نمایش بهتری در قیاس با فصل گذشته ارائه کرده است. 

به گزارش رصد ورزشی سیدحسین حسینی دروازه‌بان شماره یک استقلال به روند خوب خود در لیگ بیست و سوم ادامه داد سیدحسین حسینی توانست با بسته نگه داشتن دروازه خود در مصاف با آلومینیوم اراک رکورد خود در ثبت کلین‌شیت را ارتقا بدهد. سیدحسین حسینی در هفتمین بازی متوالی در لیگ برتر پیراهن استقلال را پوشید سیدحسین حسینی توانست به عنوان یک بزرگتر در زمین موثر واقع شود. سیدحسین حسینی در طول بازی با آلومینیوم با تلاش زیاد توانست روی خروج‌های خود و البته واکنش‌های به موقع و سریع مناسب عمل کند و در نهایت هم دروازه‌اش را بسته نگه دارد.


پیش از شروع فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر استقلال با چالش بزرگی پیرامون دروازه خودش مواجه شده بود. حسین حسینی حرف از خداحافظی زد و استقلال تا آستانه جذب علیرضا بیرانوند پیش رفت اما در نهایت همه چیز عوض شد و  دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس به جمع آبی پوشان نیامد تا مجدداً حسینی را استقلالی کنند.

حسینی تا اینجای کار فقط سه گل دریافت کرده و در ۵ مسابقه استقلال موفق به کلین شیت شده است. عملکرد بسیار خوبی که از نگاه کادرفنی تیم ملی هم دور نمانده و خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد، حسینی با وجود اینکه رقبای بسیار جدی در داخل و خارج از کشور دارد، به عنوان یکی از دروازه‌بانان مورد نظر امیر قلعه نویی به جام ملت‌های آسیا خواهد رفت.

بی تردید علیرضا بیرانوند دروازه بان اصلی ما در آن مسابقات محسوب می‌شود و فقط او در صورتی چنین موقعیتی را از دست می‌دهد که مانند جام جهانی دچار مصدومیت شود. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4j6oqz