دوشنبه 28 خرداد 1403 - 17 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/20 10:24
پرسپولیس | یحیی گل محمدی
کد خبر: 124382

چرا کسی به این درخواست یحیی اهمیت نداد | معمای بزرگ پرسپولیس مجهول باقی ماند

هنوز هیچکس نمی‌داند چرا تاجیک‌ها به درخواست سرمربی پرسپولیس اهمیت ندادند.

به گزارش رصد ورزشی :پرسپولیس در دیدار با استقلال در دوشنبه به تساوی رسید تا کار برای صعود پرسپولیس سخت شود با اینکه چند روزی از بازی پرسپولیس و استقلال تاجکستان-پرسپولیس فاصله گرفته‌ایم، اما هنوز هیچکس نمی‌داند چرا تاجیک‌ها به درخواست سرمربی پرسپولیس اهمیت ندادند. پرسپولیس در حالی مقابل استقلال تاجیکستان در شهر دوشنبه به میدان رفت که وضعیت چمن مصنوعی ورزشگاه این شهر علی‌رغم آنچه گل‌محمدی اعلام کرده بود برای این تیم مشکل‌ساز شد.

هر چند زمین چمن ورزشگاه دوشنبه صاف و مخملی به نظر می‌رسید اما خشک بودن زمین، ایرادی بود که گل‌محمدی به آن گرفت. مشکلی که قبل از بازی و در تمرین روز قبل از مسابقه از مسئولان باشگاه استقلال خواسته بود حل شود که نشد.

در کنفرانس خبری بعد از مسابقه یحیی گل‌محمدی در این خصوص صحبت کرد اما هیچکس نفهمید چرا تاجیک‌ها که همکاری مناسبی با پرسپولیس داشتند سر این مسئله سرخ‌ها را اذیت کردند.


در تمرین روز قبل از مسابقه، پرسپولیسی‌ها از ناظر خواستند از فدراسیون فوتبال و مسئولان تیم استقلال بخواهد که حتما زمین را آب بدهند. همان زمان مسئول ورزشگاه ملی دوشنبه به ناظر  ای‌اف‌سی اعلام کرد در آن بازه زمانی به خاطر مشکلات فنی امکان آب دادن به زمین وجود ندارد اما مشخص نیست فردای آن روز و قبل از مسابقه چرا خبری از آب دادن به زمین نشد.

پرسپولیسی‌ها در حالی مقابل استقلال تاجیکستان به میدان رفتند که به گفته بازیکنان و سرمربی این تیم زمین خشک بوده و توپ در آن گیر می‌کرد و همین مسئله مشکلاتی برای آنها به وجود آورده بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4j6aoz