جمعه 17 آذر 1402 - 08 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1400/09/28 07:32
حسن یزدانی | ازدواج حسن یزدانی | کشتی حسن یزدانی
کد خبر: 18382

رقم قرارداد عجیب حسن یزدانی در لیگ کشتی ایران

قرارداد حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک در سازمان لیگ فدراسیون کشتی با 10 میلیون به ثبت رسیده است!

یکی از محبوب ترین ورزشکاران بی شک حسن یزدانی است. حسن یزدانی کشتی گیر محبوب مردمی است که سابقه قهرمانی در المپیک و جهان را دارد. حسن یزدانی در یکی از مراسم های تجلیل از او درباره ازدواجش گفت که قسمت نبوده است. 

حسن یزدانی چهره شاخص کشتی ایران و جهان و دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک، سوم آذر قرارداد خود را برای حضور در مرحله نهایی لیگ کشتی آزاد با تیم فولادین ذوب آمل در سازمان لیگ فدراسیون کشتی امضاء کرد.

مدیرعامل تیم فولادین ذوب آمل گفته، یزدانی برای حضور در این تیم کوچکترین مبلغی نگرفته، این در شرایطی است که کشتی‌گیری مثل کامران قاسمپور برای حضور در لیگ مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان از مسئولان تیم صنایع مازندران دریافت کرد و با این وجود نیز به دلایل نامشخص حاضر نشد برای این تیم در مرحله نهایی لیگ به میدان برود!

در حالیکه انتظار می‌رفت، یزدانی حداقل در یک مبارزه برابر آرتور نایفونوف روس دارنده مدال‌های برنز المپیک توکیو و برنز جهان ۲۰۲۱ در مرحله نهایی لیگ به میدان برود، وی حتی در مراسم وزن‌کشی نیز شرکت نکرد تا غیبت او در مسابقات قطعی شود.

پس از این اتفاق، مدیرعامل تیم فولادین ذوب آمل در اظهارنظری با ابراز رضایت از این اقدام حسن یزدانی، گفت:" او گفت سفید امضا می‌کنم اما در کنار تیم بود و در تمرینات حضور داشت و نکات فنی لازم را به کشتی‌گیران می‌گفت. از او تشکر می‌کنم که به عنوان یک وزنه کنار تیم بود.

صحبت‌های مدیرعامل این تیم در شرایطی مطرح می شود که بدون شک حضور یزدانی در دیدار فینال می‌توانست کمک زیادی به این تیم در مصاف با صنایع مازندران کند تا شانس قهرمانی تیم آملی را افزایش دهد.

جانشین یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم دیدار فینال، هادی وفایی‌پور بود که در یک مبارزه یک طرفه با نتیجه سنگین ۱۱ بر صفر مقابل احمد بذری تن به شکست داد تا با کسب این پیروزی، قهرمانی صنایع مازندران در لیگ قطعی شود.

حسن یزدانی

حسن یزدانی


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4j5wqo