جمعه 28 اردیبهشت 1403 - 17 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/16 06:15
پرسپولیس | یحیی گل محمدی
کد خبر: 124155

خبر جنجالی از اردو پرسپولیس در تاجیکستان | یحیی حسابی نگران ویروسی که بلای جان استقلال شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مشکل سرماخوردگی شاگردانش برای بازی مقابل استقلال تاجیکستان واکنش نشان داد

به گزارش رصدورزشی :پرسپولیس امروز با استقلال بازی دارد اما حمله ویروس سرماخوردگی به اردو پرسپولیس نگران کننده شده است. یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تاجیکستان و پرسپولیس ایران اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول و نحوه صعود تیم‌ها، همه بازی‌های مرحله گروهی حساسیت خاصی دارد و هرچه جلوتر می‌رویم، حساسیت دیدارها بیشتر هم می‌شود.

«در تاجیکستان هیچ‌وقت احساس غریبی نمی‌کنیم و حس می‌کنیم در کشور خودمان هستیم.»، وی ضمن بیان این جمله، از میزبانی باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال تاجیکستان تقدیر کرد و گفت: با توجه به اینکه تیم استقلال می‌تواند آخرین امید خودش برای صعود به مرحله حذفی را مقابل پرسپولیس پیدا کند، قطعاً بازی هجومی‌تری ارائه خواهد کرد. استقلال میزبان این مسابقه است و می‌خواهد بهترین استفاده را از شرایط میزبانی داشته باشد.
 


سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه شاگردانش برای پیروزی وارد زمین خواهند شد، عنوان کرد: این دو رویکرد باعث می‌شود شاهد بازی خوبی از دو تیم باشیم. استقلال شرایط فیزیکی خوبی دارد و هواداران کمک زیادی به این تیم خواهند کرد. بازی راحتی نخواهیم داشت و بازیکنان ما آمادگی خوبی دارند. با توجه به انگیزه بالایی که در بچه‌ها می‌بینم، فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی انجام بدهیم.

گل‌محمدی در مورد مشکلات پرسپولیس برای دیدار با نماینده تاجیکستان خاطرنشان کرد: متأسفانه نیمی از بازیکنانم دچار سرماخوردگی شده‌اند. در دوران مربیگری خودم تاکنون چنین شرایطی را تجربه نکرده بودم. با توجه به شرایطی که وجود دارد، تلاش کردیم بهترین نفرات را انتخاب کنیم.
 


وی در ادامه بیان کرد: خبرها خیلی راحت به تهران رسید، اما شرایط برای یک تیم نرمال نیست و باید منتظر باشیم حال کدام بازیکنان بهتر می‌شود تا بازی کنند. در هر صورت «پرسپولیس» نام بزرگی دارد و اگر فقط ۱۱ نفر بتوانند در سراسر مسابقه بازی کنند، مشکلی از این بابت نخواهیم داشت.

سرمربی پرسپولیس درباره مصنوعی بودن زمین چمن ورزشگاه مرکزی دوشنبه تصریح کرد: مشکل خاصی بابت چمن مصنوعی نداریم. چمن این ورزشگاه به‌تازگی عوض شده و باکیفیت است. ممکن است محدودیت‌هایی وجود داشته باشد، اما این چمن تفاوت زیادی با چمن طبیعی ندارد و نگران چمن مصنوعی نیستیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4dzplj