جمعه 25 خرداد 1403 - 14 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/03 03:00
پرسپولیس | استقلال تاجیکستان | لیگ قهرمانان آسیا
کد خبر: 123279

بازی پرسپولیس _ استقلال تاجیکستان به نفع استقلالی ها سه بر صفر می شود؟| استقلالی‌ها دنبال چه بهانه‌ای بودند؟

یکی از حواشی مهم در میزبانی قبلی پرسپولیس در استادیوم آزادی وضعیت بد چمن این ورزشگاه بود که به سوژه گزارشگر عربستانی هم تبدیل شد.

پرسپولیس که از بازی‌های قبلی خود در لیگ قهرمانان آسیا صاحب یک برد و یک باخت شده بود،درحالی  پرسپولیس به مصاف استقلال تاجیکستان رفت که نیاز مبرمی به کسب ۳ امتیاز این بازی خانگی داشت. شاگردان یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس لیگ قهرمانان را باخت خانگی پرسپولیس مقابل النصر و ستاره‌هایش شروع کردند پرسپولیس در بازی دوم و سوم با ارائه یک نمایش بی نقص توانست الدحیل و استقلال را ببرد.

با توجه به برگزاری بازی تیم‌های استقلال و هوادار مشخص شده بود که شرایط چمن استادیوم آزادی نسبت به قبل کاملاً بهتر شده است.

با این وجود از اردوی تیم استقلال تاجیکستان خبر می‌رسد بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم که اخبار مربوط به برگزاری بازی پرسپولیس مقابل النصر را دنبال کرده بودند با این تفکر به تهران و ورزشگاه آزادی رفتند که پیش‌بینی می‌کردند چمن ورزشگاه آزادی شرایط به شدت نامطلوبی داشته باشد.

بازیکنان تیم استقلال تاجیکستان با اینکه روز گذشته نیز یک جلسه تمرین سبک را روی همین زمین برگزار کرده بودند امروز و پیش از رویارویی مقابل پرسپولیس نیز بار دیگر به بررسی وضعیت چمن پرداختند و با مشاهده وضعیت مطلوب چمن ورزشگاه آزادی دیگر بهانه‌ای در این باره نداشتند.

ناگفته نماند؛ با اینکه میزبانی قبلی پرسپولیس در همین زمین ۳۴ روز پیش(۲۸ شهریور) بود ظاهرا معجزه رخ داده که وضعیت وخیم و بد چمن آزادی تا این اندازه بهبود پیدا کرده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4dzgem