پنج‌شنبه 16 آذر 1402 - 07 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1401/03/01 01:21
مهران مدیری | دورهمی | سوتی مهران مدیری | عکس های دیده نشده مهران مدیری
کد خبر: 19955

پیشنهاد رشوه به مهران مدیری | رشوه دلاری به مهران مدیری

ببینید فیلم لو رفته از رشوه گرفتن مهران مدیری برای دادن چند جواب ساده

به گزارش رصد ورزشی: مهران مدیری بازیگر سینما و تلوزیون است. مهران مدیری در کارگردانی و تهیه کنندگی نیز تبهر زیادی دارد. مهران مدیری چندی پیش اعتراف کرده است که سیگار میکشد و مشگلی با این موضوع ندارد. مهران مدیری عاشق ورزش اسنوکر است و اکثر تایم خالیه خودش را در باشگاه بیلیارد وقت میگذراند. مهران مدیری درخواست رشوه شرکت کننده برنامه اش را میپذیرد.

شهرزاد مدیری به همراه دوستش نغمه مرادآبادی از نوازنده های کشورمان در این گفتگو به صحبت درباره موضوعات مختلف پرداختند و در بخشی از این صحبت نغمه مرادآبادی درباره عکس منتسب به همسر  مهران مدیری  گفت:چند وقت پیش عکسی را در فضای مجازی دیدم که نوشته شده بود همسر  مهران مدیری  و من خیلی تعجب کردم و گفتم که این مادر شهرزاد نیست و اگر قرار بود مادر شهرزاد خودش را نشان بدهد و علاقه داشت به این کار حتما عکسی را منتشر میکرد و نمیدانم واقعا چرا در تلاشید که ببینید مادر شهرزاد کیست.شهرزاد مدیری هم در واکنش به این عکس گفت:جالبی ماجرا اینجاست که مامان من هم عکس را فرستاد و به من زنگ زد و گفت شهرزاد مردم حق دارند بندگان خدا بخاطر اینکه منی که مامان توام دارم میگم خانمه واقعا ته چهره تو رو داره و واقعا شبیه من بود.مهران مدیری هم از آن دست هنرمندان است که علاقه ای به انتشار اطلاعات از زندگی خصوصی اش ندارد و با وجود شایعات فراوان تابحال هیچ عکسی از همسرش منتشر نشده است.

ممنوع تصویر شدن مهران مدیری 

حذف تصویر مهران مدیری در تیزری از فیلم تهران 1500 در تلویزیون خبر از ممنوع التصویر شدن این بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون را میداد. تهران 1500 به کارگردانی بهرام عظیمی اولین پویانمایی بلند ساخت ایران بود که در نوروز 92 در سینماهای کشور به نمایش درآمد. داستان فیلم درباره اکبر آقا پیرمردی 160 ساله با بازی مهران مدیری است که در سال 1500 هجری زندگی میکند. بهرام رادان، گوهر خیراندیش و هدیه تهرانی از دیگر بازیگران این فیلم هستند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4dxbmd