دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/26 16:17
تیم ملی فوتبال ایران
کد خبر: 127206

تغییرات زیر و رو در تیم ملی فوتبال ایران! | ایران مقابل هنگ کنگ چه شکلی است؟

تیم ملی فوتبال در دومین دیدار خود در جام ملت های آسیا با تغییرات زیادی گام به میدان می گذارد.

به گزارش رصدورزشی - تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا حضور دارد. تیم ملی فوتبال ایران درنخستین مسابقه خود چهار گل به فلسطین زد. تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار مقابل هنگ کنگ قرار میگیرد. تیم ملی فوتبال ایران برای این دیدار تغییراتی خواهد داشت. تیم ملی فوتبال ایران بازی جدی تری مقابل هنگ کنگ خواهد داشت.

به گزارش فارس ، تیم ملی فوتبال ایران پس از برتری ۴ بر یک مقابل فلسطین در دیدار اول خود مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا، از ساعت ۲۱ جمعه در دومین باز‌ی‌ و در ورزشگاه خلیفه دوحه به مصاف هنگ‌کنگ می‌رود.

با توجه به شرایط فعلی تیم ملی احتمال دارد امیر قلعه‌نویی تصمیم بگیرد در بازی پیش رو از نفرات جدیدی در خط دفاعی استفاده کند تا برای دیدار حساس روز آخر مرحله گروهی مقابل امارات که به نوعی می‌توان آن را فینالی برای تعیین صدرنشین گروه C تعبیر کرد، مدافعان اصلی در بازی قبلی استراحت کنند.

کادرفنی تیم ملی در بازی مقابل فلسطین از شجاع خلیل زاده و حسین کنعانی زادگان در قلب خط دفاعی بهره برد که در دقیقه ۴۴ شجاع به دلیل مصدومیت جای خود را به سید مجید حسینی داد‌.

این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی در ناحیه کف پای خود امروز تحت مداوای مجدد کادر پزشکی قرار می‌گیرد اما با توجه به دوری موقت از تمرینات گروهی، شاید قلعه‌نویی برای استفاده از وی در بازی با هنگ‌کنگ ریسک نکند.

از طرفی کنعانی‌زادگان نیز در بازی با فلسطین کارت زرد دریافت کرد و تنها بازیکن اخطاری ایران در این مسابقه بود. با این شرایط احتمال دارد کادرفنی به این مدافع نیز استراحت بدهد و از نفراتی مثل روزبه چشمی و سامان فلاح در کنار حسینی برای بازی آینده استفاده کند.

همچنین با توجه به بازگشت رامین رضاییان به زمین در بازی با فلسطین، احتمال حضور این بازیکن مقابل شاگردان یورن اندرسن بسیار بالاتر از صادق محرمی است.

ضمن اینکه میلاد محمدی نیز شانس بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی و در منطقه دفاع چپ جای احسان حاج صفی را دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4bqxr5