جمعه 25 خرداد 1403 - 14 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/20 09:21
رضا درویش | یحیی گل محمدی | پرسپولیس
کد خبر: 124378

پیام مهم رضا درویش برای یحیی گل محمدی | یحیی از پرسپولیس اخراج می شود؟

مدیرعامل پرسپولیس گفت: این تیم و کادر فنی قبلا بارها قابلیت خود را نشان داده‌اند و پرسپولیس شرایط خیلی سخت‌ تر از این را هم پشت‌ سر گذاشته‌ است.

به گزارش رصد ورزشی : رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس است رضا درویش جند سالی می شود که با یحیی کار می کند اما امسال شایعه اختلاف رضا درویش و یحیی به گوش رسید حال رضا درویش درباره اخراج یحیی گفت: این تیم و کادر فنی قبلا بارها قابلیت خود را نشان داده‌اند و پرسپولیس شرایط خیلی سخت‌ تر از این را هم پشت‌ سر گذاشته‌ است.

در روزهایی که انتقادات از یحیی گل محمدی و تیمش به اوج رسیده و در شرایطی که سرمربی پرسپولیس بارها بابت مسائل مالی از مدیرعامل باشگاه گلایه کرده، رضا درویش سیاست دیگری را در پیش گرفت و به جای این که با استفاده از شرایط موجود، به نوعی از کادرفنی انتقاد کرده یا حتی با سکوت خود به این شرایط دامن بزند تصمیم به حمایت دوباره از گل محمدی گرفت و در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس از سرمربی تیمش حمایت کامل را انجام داد:

 این روزها هجمه‌ها نسبت به پرسپولیس، اعضای تیم و کادر فنی بسیار زیاد است. این که هواداران از پرسپولیس انتظار قهرمانی و پیروزی در تمام بازی‌ها دارند یک بحث است و این‌که بعضی فرصت را مناسب دیده‌اند تا با تحریک و تهییج بیشتر، فضای هواداری و در کل خانواده پرسپولیس را بر هم بریزند، موضوع دیگری است. به نظر می‌رسد؛ بعضی فرصت را مناسب دیده‌اند تا با استفاده از چالش کنونی، پرسپولیس را وارد یک موج بی‌ثباتی کنند اما از همین‌جا می‌گوییم در پرسپولیس از این خبرها نیست.
وی ادامه داد:

 انتظارات و انتقادهای هواداران را به گوش جان می‌شنویم، آن را درک می‌کنیم و به آن‌ها حق می‌دهیم نگران باشند. از این بابت همه مجموعه پرسپولیس مصمم به تلاش بیشتر هستند، اما هواداران هم باید هوشیار باشند.
مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد:

 مگر می‌شود کارهای بزرگی که این تیم و کادر فنی انجام داده‌ است را فراموش کنیم؟ چند قهرمانی آوردند؟ چه‌طور به توانایی این نفرات شک کنیم؟ در مقابل روزهای سختی که پرسپولیس پشت‌سر گذاشته است، این روزها، اصلا شرایط غیر قابل عبور نیست، اما دنبال القای خلاف این مساله به هواداران هستند. می‌خواهند ذهن و روح تیم را به هم بریزند در حالی که بالا و پایین شدن برای هر تیم فوتبالی وجود دارد. سال قبل را از یاد نبریم. با شروع سال جدید، تیم ظرف چند هفته شرایط را تغییر داد ولی حمایت و اعتماد هواداران را پشت‌سر خود داشت. دیدیم بازیکنان چه کردند، همان بازیکنانی که دیگران سعی داشتند بگویند در حد پرسپولیس نیستند اما همه را انگشت به دهان گذاشتند. سعی کردند بگویند کادر فنی پرسپولیس دیگر تدبیری در چنته ندارد ولی اگر غیر از آن سه جام، سه جام دیگر هم وجود داشت، هر ۶ جام را می‌گرفتند.
درویش اضافه کرد:

 اصلا نیازی به شعار دادن نیست. به طور قطع به خاطر پرسپولیس، به خاطر هواداران و به خاطر آینده باشگاه، در شایستگی این تیم و کادر فنی شکی نیست که نیاز به اعلام حمایت باشد. هنوز بازیهای زیادی باقی مانده است، بیشتر از یک قانون نداریم. باید متحد باشیم. یا همه از هم حمایت می‌کنیم یا هیچ‌ موفقیتی در کار نیست. در پرسپولیس هم هیچ چیز مهم‌تر از حمایت هواداران نیست. نباید فراموش کنیم مدتی دچار بدشانسی شدیم. تعداد مصدومیت‌ها واقعا زیاد شد. در همین بازی آخر تعداد زیادی از بچه‌ها بیمار شدند ولی بزرگترین شانس پرسپولیس هوادارانش هستند. بعضی می‌خواهند این شانس را از پرسپولیس بگیرند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4bpld9