سه‌شنبه 22 خرداد 1403 - 11 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/13 12:39
حسن یزدانی | راحت شدن حسن یزدانی
کد خبر: 124006

اخبار ورزشی | راحت شدن حسن یزدانی

فدراسیون کشتی آمریکا به دنبال استفاده از توانمندی‌های دیوید تیلور در امر مربیگری و آموزش کشتی‌گیران جوان است.

به گزارش رصد ورزشی : جامعه کشتی می‌خواهد تا جایی که ممکن است از ظرفیت و توانمندی‌های دیوید تیلور استفاده کند. قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم پس از قهرمانی جهان و پیروزی مقابل حسن یزدانی از ایران، حالا به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی در المپیک ۲۰۲۴ پاریس است. او با تجربه و مهارت، تسلط زیادی در وزن خود دارد.

مربیگری کشتی‌گیران جوان و آموزش شیوه‌های کشتی به آن‌ها یکی از نکات مهم است. چیز‌های زیادی وجود دارد که این ورزشکاران جوان می‌توانند از "جادوگر" یاد بگیرند.دیوید تیلور به نظر می‌رسد مشتاقانه منتظر انتقال دانش کشتی خود به جانشینانش است. خود او در این زمینه می‌گوید: به عنوان یک ورزشکار، وقتی تمرکز شما بر بردن یا باخت است، متوجه خیلی از نکات اصلی و مهم نمی‌شوید. مسابقه دادن بهترین فرصت برای آزمایش مهارت‌ها و تکنیک‌هایی است که در تمرینات یاد می‌گیرید. ورزشکاران جوان باید با ظرافت مدیریت شوند تا بهترین عملکردشان را نشان دهند. اشتباه سریعترین و ساده‌ترین راه برای یادگیری است.

واضح است که تمرکز دیوید تیلور روی تغییر از تلاش برای برنده شدن به توسعه مهارت‌های کشتی مربوطه می‌شود. دیوید تیلور می‌گوید: بحث برنده شدن نباید مطرح باشد. باید به کشتی گیر جوان گفت: "من واقعاً اهمیتی نمی‌دهم که تو تورنمنت را ببری یا اول، سوم، پنجم، هفتمدیوید تیلورخودش را به عنوان یکی از موفق‌ترین کشتی‌گیران آمریکایی تثبیت کرده است. با رفتن به MMA، او ممکن است به یک مدعی بزرگ تبدیل شود، ولی در کنار این موضوع، مربی شدن خیلی برای او اهمیت دارد. دیوید تیلور به عنوان مربی ارزشمندترین دارایی کشتی آمریکا خواهد بود.، هشتم شوی. من اهمیتی نمی‌دهم بلکه فقط به پیشرفت تو اهمیت می‌دهم. صرف زمان و تلاش برای تمرین و نظم و انضباط یکی از کلید‌های اصلی خوب شدن در کشتی است. "

پایان طلایی در پاریس؟

تیلور منتظر پایانی طلایی و باشکوه برای دوران کشتی خود در المپیک پاریس است. به نظر می‌رسد او به دنبال حضور در MMA و مربیگری است. او حتی دوستش جردن باروز را نیز به یک رقابت در MMA دعوت کرده است. او مشتاقانه منتظر یک قرارداد تجاری قبل از بازنشستگی خود از کشتی است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4bpl5d