یک‌شنبه 24 تیر 1403 - 14 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/08 09:48
مهدی طارمی | پورتو | تیم ملی ایران
کد خبر: 123678

مهدی طارمی در اروپا غوغا به پا کرد | تاریخ سازی به سبک ستاره تیم ملی ایران

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو پرتغال با گلزنی مقابل ویزولا آمار خود را در بین بازیکنان خارجی تاریخ این تیم بهبود بخشید.

 

به گزارش رصد ورزشی : مهدی طارمی در چند سال اخیر مورد توجه باشگاه های ایتالیایی بود گفته می شود مهدی طارمی زمستان از پورتو جدا می شود. پایگاه خبری ایتالیایی «توتو مرکاتو وب» در گزارشی جدید وضعیت مهدی طارمی و رقابت دو تیم اینترمیلان و آث میلان را برای جذب مهدی طارمی بررسی کرده است. این پایگاه خبری در گزارش خود گفته است به این دلیل که مهدی طارمی به پایان قرارداد خود در پورتو نزدیک شده است گزینه‌ای جذاب برای تیم‌های مختلف است.

تیم‌های فوتبال پورتو و ویزولا بامداد امروز دوشنبه در هفته دهم لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری دو بر صفر تیم پورتو همراه شد تا این تیم پشت سر بنفیکا و اسپورتینگ در رده سوم جدول رده بندی قرار بگیرد.

مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه پورتو در این بازی گل اول را برای تیم خود به ثمر رساند و در به ثمر رسیدن گل دوم تیمش هم نقش پررنگی داشت. طارمی با تک گلی که در این بازی به ثمر رساند مجموع تعداد گل‌های خود برای پورتو در لیگ پرتغال را به عدد ۶۰ رساند و پس از «ماریو جاردل» و «جکسون» کلمبیایی در رده سوم بهترین گلزنان خارجی تاریخ تیم پورتو قرار گرفت و حالا تنها هفت گل تا رسیدن به مقام دوم این لیست فاصله دارد.

طارمی یکی از مُهره های اصلی پورتو به شمار می‌رود و تیم‌هایی از لیگ سری آ ایتالیا خواهان به خدمت گرفتن این مهاجم هستند؛ مدیران پورتو تاکنون اجازه جدایی به بازیکن ایرانی خود نداده‌اند و باید دید طارمی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از پورتو جدا خواهد شد یا خیر.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4bpdz5