شنبه 02 تیر 1403 - 22 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/25 04:44
اخبار حوادث | اخبار حوادث طبیعی | اخبار حوادث دنیا | اخبار حوادث قتل
کد خبر: 38530

اخبار حوادث | قتل خونین در شرق تهران | هشدار خبر دردناک است

یک پسر بیست ساله در شرق تهران توسط دو مرد ناشناس به قتل رسید. به منظور دستگیری عاملان این جنایت، تیم جنایی با آغاز تحقیقات خود در حال فعالیت است.

اخبار حوادث روزانه را برای شما همراهان در سایت رصد ورزشی قرار می دهیم. اخبار حوادث را در ادامه مطلب بخوانید. در تازه های اخبار حوادث یک مورد قتل در شرق تهران رخ داده است که در ادامه می خوانید.

 

اواسط فروردین‌ماه سال جاری، پرسنل انتظامات یک بیمارستان در شرق تهران، مرگ پسر جوانی را براثر ضربات چاقو روی تخت اورژانس این مرکز درمانی، به پلیس گزارش کردند.

با اعلام خبر، ماموران کلانتری محل، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به همراه محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، راهی بیمارستان شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد پسر 20 ساله‌‌ اهل کشور افغانستان مواجه شدند که از ناحیه قفسه سینه هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد دوست مقتول شاهد این جنایت بوده است.

بدین ترتیب دوست مقتول هدف تحقیقات قرار گرفت که در ادامه مشخص شد، مقتول به همراه دوستش در حال عبور از یک پارک بودند که ناگهان یک موتور سیکلت با 2 سرنشین جلوی آنها را گرفته و قفسه سینه مقتول را هدف 2 ضربه چاقو قرار دادند و بلافاصله فرار کردند.

پس از پایان تحقیقات میدانی از بیماستان و صحنه جنایت، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی از سوی قاضی جنایی ماموریت پیدا کردند تا عاملان این جنایت هولناک را شناسایی و درباره انگیزه آنها از ارتکاب قتل تحقیق کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4be8g9