شنبه 01 اردیبهشت 1403 - 20 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/25 17:57
تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس البرز | تعطیلی مدارس ایران
کد خبر: 35227

تعطیلی مدارس دوشنبه 26 دی ماه | تعطیلی مدارس تهران و البرز + جزئیات

تعطیلی مدارس دوشنبه 26 دی ماه یا اینکه مدارس کدام استان ها دوشنبه 26 دی ماه تعطیل می باشد را در این خبر بخوانید

به گزارش رصدورزشی : برنامه تعطیلی مدارس دوشنبه 26 دی ماه و اخبار مربوط به این سوال که دوشنبه 26 دی ماه مدارس کدام استان ها تعطیل خواهد بود سوال مهمی است که والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخ آن هستند. تا این لحظه خبر قطعی از تعطیلی مدارس دوشنبه 26 دی ماه از منابع رسمی منتشر نشده و هنوز درباره اینکه مدارس کدام استان ها دوشنبه 26 دی ماه تعطیل است اعلام نشده اما به محض اطلاع از منابع معتبر خبر درست تعطیلی مدارس دوشنبه 26 دی ماه را منتشر خواهیم کرد.

ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس برخی استان‌های کشور فردا دوشنبه ۲۶ دی ماه تعطیل یا غیرحضوری شدند.

مدارس و دانشگاههای گیلان تا چهارشنبه غیرحضوری وساعات کاری ادارات محدود است

قرارگاه مدیریت جهادی گاز گیلان اعلام کرد تا پایان هفته جاری ادارات با ساعت کاری محدودتر به فعالیت خود ادامه می دهند و فعالیت آموزشی مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه های استان نیز به صورت غیرحضوری است.

ساعت کاری ادارات تا روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه ساعت ۸:۳۰ دقیقه و پایان آن ۱۲:۳۰ دقیقه خواهد بود و فعالیت های آموزشی غیرحضوری است و فقط امتحانات دانشگاه‌ها و پایه دوازدهم مدارس در مدت زمان و مکان محدود برگزار می‌شود.

غیرحضوری شدن مدارس خراسان جنوبی تا پایان هفته

 مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از غیر حضوری شدن تمامی فعالیت‌های آموزشی، پرورشی و تربیتی مدارس استان از فردا دوشنبه ۲۶ دی ماه جاری تا پایان هفته خبر داد.

سید علیرضا موسوی نژاد، امروز یکشنبه ۲۵ دی در نشست شورای معاونان این اداره کل اظهار کرد: برای حفط سلامتی دانش آموزان بر اثر برودت هوا و صرفه جویی در مصرف حامل‌های انرژی به منظور برخورداری تمامی مردم از نعمت گاز، تمامی خدمات آموزشی و پرورشی مدارس، مراکز پیش دبستانی و کودکستان‌های استان از فردا دوشنبه ۲۶ دی تا پایان هفته جاری به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه شاد ارائه می‌شود.

آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد با توجه به شرایط جوی و بارش برف و همچنین تشدید برودت هوا و لغزندگی معابر؛ فردا ۲۶ دیماه، آموزش در تمام مدارس مناطق ۱۹ گانه پایتخت به صورت غیر حضوری است.

 

تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های قزوین تا آخر هفته  

با تصمیم ستاد مدیریت بحران استانداری قزوین دانشگاه‌ها و مدارس در سطح استان تا آخر هفته تعطیل شدند و کلاس‌های آنها به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

شروع به کار تمامی دستگاه‌های دولتی از روز دوشنبه ۲۶ دی تا پایان هفته ساعت ۹ صبح و پایان کار ساعت ۱۴ خواهد بود.

 

تداوم تعطیلی مدارس گلستان

استاندار گلستان: با توجه به تداوم برودت هوا و لزوم تامین نیاز خانگی گاز در استان، شروع ساعت کاری ادارات فردا دوشنبه از ساعت ۹ صبح است.

 همچنین فعالیت مدارس و دانشگاه‌ها همچون روزهای گذشته غیرحضوری است.

امتحانات نهایی به صورت حضوری برگزار شده و دانشگاه‌ها نیز همانند شرایط سه روز گذشته اقدام می‌کنند.

 

ادارات خراسان رضوی فردا هم تعطیل شد 

طبق اعلام استانداری خراسان رضوی ادارات استان فردا دوشنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ تعطیل و فعالیت‌ها به‌صورت دورکاری انجام خواهد شد.  

براساس این گزارش، فعالیت مراکز آموزشی اعم از مهدهای کودک، مدارس و دانشگاه‌ها تا آخر هفته جاری تعطیل و به‌صورت مجازی انجام خواهد شد. 

همچنین امتحانات کلیه دانشگاه‌ها نیز برگزار نمی‌شود.

 

اداره‌ها و مدارس همدان فردا تعطیل شد

بر اساس تصمیم کارگروه استانی مدیریت مصرف انرژی استان همدان همه دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، موسسات، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی فردا دوشنبه ۲۶ دی ماه به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

 

مدارس استان کردستان در روز دوشنبه غیر حضوری شدند

سنندج- مدیر روابط عمومی استانداری کردستان از غیر حضوری شدن مدارس سطح استان در روز دوشنبه خبر داد.

سید دارا سید عباسی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به دلیل برودت هوا و اختلال در تردد به دلیل لغزندگی معابر به پیشنهاد ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان و موافقت استاندار کردستان در روز دوشنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ تمامی مدارس روستایی در همه مقاطع تحصیلی در هر دو شیفت صبح و عصر به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.

وی افزود: تمامی مدارس مقطع پیش دبستانی و مقطع ابتدایی در سطح شهرهای استان در هردو شیفت تعطیل و آموزش‌ها به صورت غیرحضوری خواهد بود اما امتحانات نهایی طبق برنامه زمان‌بندی برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی استانداری کردستان اظهار کرد: همانگونه که در اطلاعیه قبلی اعلام شده بود، ادارات، نهادها، بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی در سطح استان ساعت ۹ صبح شروع به کار خواهند کرد.

وی افزود: ساعت شروع به کار مجتمع‌های قضائی سطح استان ٨:۳۰ صبح می‌باشد.

 

در حال تکمیل...


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48qzlk