یک‌شنبه 24 تیر 1403 - 14 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/24 13:50
کد خبر: 38499

سرمربی پیشین تیم ملی در تیم جذاب اروپایی | مقصد بعدی اسکوچیچ مشخص شد

دراگان اسکوچیچ اطلاعاتی نسبت به پیشنهاد برای سرمربیگری تیم جوانان کرواسی دریافت کرده است.

تیم ملی جوانان کرواسی به دنبال رقابت در یورو ۲۰۲۳، در حال آماده‌سازی است. باقی مانده تا این مسابقات حدود ۷۰ روز است و هنوز سرمربی مناسب برای این تیم مشخص نشده است. فدراسیون فوتبال کرواسی در حال بررسی گزینه‌های مختلف است.

در ابتدا به نظر می‌رسید ایگور بیشچان برای یورو نیز روی نیمکت کرواسی باقی خواهد ماند، اما او ناگهان با پیشنهاد سرمربیگری در دینامو زاگرب مواجه شد و بی‌معطلی این پیشنهاد را پذیرفت تا هدایت بزرگترین تیم کرواسی را عهده‌دار شود.

حالا وبسایت saat24 کرواسی نام دراگان اسکوچیچ را به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی بیشچان مطرح کرده است.

اسکوچیچ بعد از برکناری از تیم‌ملی ایران در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هنوز تیم جدید خود را معرفی نکرده و طبیعتاً حضور روی نیمکت جوانان کرواسی در یورو ۲۰۲۳ پیشنهاد جذابی برای او خواهد بود.

کرواسی در این مسابقات با اوکراین، اسپانیا و رومانی همگروه است و اسکوچیچ در صورت قبول پیشنهاد فدراسیون فوتبال کشورش، چالشی ویژه را در فاصله دو ماه پیش رو خواهد داشت.

نکته جالب اینکه بهترین عملکرد جوانان کرواسی در یورو صعود تا مرحله یک چهارم نهایی است و اسکوچیچ فرصتی خوب برای عبور از این طلسم خواهد داشت.

اسکواد تیم جوانان کرواسی با حضور چهار بازیکن از بوندسلیگا  و نفراتی از اردیویسه، لوشامپیونه و سایر لیگ‌های معتبر اروپایی، ترکیب مطلوب برای این سرمربی خواهد بود.

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48qopl