یک‌شنبه 06 اسفند 1402 - 25 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/09/14 12:41
علی دایی | ازدواج علی دایی | دختر علی دایی
کد خبر: 33199

ادعای عجیب | دختر علی دایی گروگان شد ؟

یک نوشته در روزنامه دولت در مورد دختر علی دایی سوژه رسانه ها شد .

به گزارش رصدورزشی : علی دایی بازیکن فوتبال این روزها حسابی جنجالی شده است . حرف و حدیث های زیادی در مورد علی دایی مطرح می شود در ادامه مطلبی که روزنامه دولت در مورد علی دایی منتشر کرده است را می خوانید .

روزنامه دولت در مطلبی به علی دایی و علی کریمی حمله کرده و انتقادات تندی از آنها داشته است.

روزنامه ایران وابسته به دولت در مطلبی نوشت: جواهر فروشی‌ای در ۳ روز اعلام تعطیلی کرده. متعلق به یک فوتبالیست سابق است.

اشرافیت چه می‌فهمد همراهی با نقشه تعطیلی کسب و کارها، کارگر یا کاسب و مغازه دار را گرفتار چه خساراتی می‌کند، یا مثلا سرنوشت چک و تعهد مالی آن‌ها چه می‌شود.

کاخ نشینان چه غم دارند که معیشت مردم به دست انداز بیفتد، یا اموال عمومی و خصوصی خسارت ببیند. مهم این است که اغلب مرفهین بی درد، آن طرف مرز تابعیت دارند و اگر هم دل شان آنجا نباشد -که اغلب هست- زن و فرزندشان، آن طرف گروگانند.

دختر علی دایی

نمی‌توانند از امریه‌های آن طرف مرز سرپیچی کنند یا دل بکنند. گیر و گرفتاری اساسی دارند. مثل همان فوتبالیستی بازیچه‌ای که در دوبی،‌تر و خشکش کردند و سپس به کانادا (پناهگاه دزد‌ها و وطن فروشان) منتقلش کردند.

یا آن دیگری، که دخترش در لندن گروگان است. توقع دارید این‌ها غصه دار شوند که کاسب و کارگر از نان خوردن می‌افتند؟ یا به جان و مال و کسب و کار و زندگی مردم آسیب وارد می‌شود؟! وقتی وجدان را کشته و حیثیت خود را برای یک برگ تابعیت و اقامت، و مُشتی دلار و یورو حراج کرده باشند، دیگر نباید سراغی از وجدان یا وطندوستی و دلسوزی برای زندگی مردم گرفت. / برترین ها 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48qbna