شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/18 15:59
امیر قلعه نویی | تیم ملی فوتبال ایران
کد خبر: 126175

درباره ادعای قلعه نویی | این تیم بلد است دل مردم را شاد کند؟

امیر قلعه نویی می گوید تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا دل مردم را شاد می کند.

به گزارش رصد ورزشی - امیر قلعه نویی اعتقاد دارد تیم تحت هدایتش کاملا آماده است. امیر قلعه نویی تاکید می کند تیمش آماده حضور در جام ملت های آسیا است. امیر قلعه نویی در ادامه صحبت های امروزش گفت این تیم می خواهد دل مردم را شاد کند. اما خود امیر قلعه نویی هم خوب می داند تیم ملی فوتبال ایران تدارکات مناسبی نداشت. امیر قلعه نویی با این حال هنوز امیدوار است. 

امیر قلعه‌نویی پیش از اعزام تیم ملی فوتبال کشورمان به قطر برای حضور در جام ملت‌های  آسیا اظهار داشت: آخرین حرف ما سلامتی و سربلندی مردم ایران است. ان‌شاءالله مشکلات آنها هم برطرف شود‌‌. از دوستانی که در کیش خیلی زحمت کشیدند به ویژه محمود پازوکی که از جنس فوتبال است و پورزادی تشکر می‌کنم. امیدوارم بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

وی افزود: فوتبال مقوله ای است که همه چیز در آن وجود دارد. پس باید از این فرصت استفاده کنیم تا با وجود مشکلات فعلی بتوانیم مردم را خوشحال کنیم. از تک تک شما خبرنگارانی که امروز اینجا حضور دارید هم‌تشکر می‌کنم. در این مدت خیلی زحمت کشیدید و جزء یاران وفادار تیم ملی بودید. این حمایت را در این یک هفته حس کردیم و از مردم کیش تشکر می‌کنم. اهالی رسانه نیز در این یک سال خیلی حامی بودند.

سرمربی تیم ملی تصریح کرد: امیدواریم دعای خیر مردم پشت تیم ملی باشید زیرا این تیم برای مردم است. زمانی من هستم و زمانی یک فرد دیگر. مهم این است ایران و ایرانی هرجا هستند، سربلند و سرفراز باشند و دلشان شاد باشد.

البته که تیم ملی فوتبال ایران برای شاد کردن دل مردم کار بسیار سختی دارد. این را امیر قلعه نویی بهتر از هر کسی می داند. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48bl8a