یک‌شنبه 27 خرداد 1403 - 16 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/08 08:03
فوتبال ایران| استقلال
کد خبر: 128399

بازیکن جدید در راه استقلال | جانشین یامگا مشخص شد؟

باشگاه استقلال به دنبال جذب مهدی تیکدری از تیم گل گهر سبرجان است؛ گمانه زنی‌ها حاکی از این است که این بازیکن قرار است جایگزین یامگا شود.

به گزارش رصدورزشی، مذاکرات باشگاه استقلال با گل‌گهر سیرجان برای دریافت رضایت‌نامه مهدی تیکدری بالاخره به نتیجه رسید و این بازیکن کرمانی که تجربه حضور در مس و تراکتور را هم در کارنامه دارد، به‌زودی قراردادش را با استقلال امضا می‌کند و به جمع شاگردان جواد نکونام اضافه می‌شود.

مهدی تیکدری که پس از درخشش در پیراهن مس کرمان در لیگ یک مورد توجه لیگ برتری‌ها قرار گرفت و در نقل و انتقالات تابستانی 98 به تراکتور پیوست، دو فصل متوالی برای سرخ پوشان تبریزی به میدان رفت و پس از آن راهی گل گهر سیرجان شد و دو سال و نیم در این تیم و عضویت داشت که حالا هم راهی استقلال تهران می‌شود.

به نوشته ورزش سه، جواد نکونام به دلیل آسیب‌دیدگی جدی کوین یامگا، وینگ‌بک راست تیمش از ناحیه چشم که احتمالا تا پایان فصل قادر به انجام بازی نخواهد بود، فورا درخواست جذب یک بازیکن در همین پست را داشت و نام مهدی تیکدری را به باشگاه استقلال داد که علی خطیر هم برای جذب این بازیکن اقدام کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته شخصا به دفتر باشگاه گل‌گهر در تهران رفت و مذاکرات نهایی را با طرف مقابل انجام داد و به توافق نهایی برای دریافت رضایت نامه این بازیکن رسید تا هرچه زودتر این قرارداد رسمی شود و انتقال صورت بگیرد.

تیکدری که طی دو سال گذشته جزء مهره‌های ثابت و کلیدی گل گهر سیرجان به شمار می‌رفت و توانسته بود سه گل در 48 مسابقه به ثمر رساند، این فصل آنطور که باید در برنامه‌های مارینوس اوزونیدیس قرار نداشته و در 6 بازی حضور ثابت داشته و در سه دیدار هم به‌عنوان یار جانشین به میدان رفته که این شرایط مورد رضایت این بازیکن نبود.

پیشنهاد باشگاه استقلال برای حضور این بازیکن 27 ساله روز گذشته مورد موافقت باشگاه گل‌گهر سیرجان قرار گرفت و فقط عقد قرارداد نهایی با تیکدری با آبی پوشان پایتخت باقی مانده است.

مهدی تیکدری اکنون همراه با گل‌گهر در ترکیه حضور دارد و شاید در پایان هفته به همراه کاروان این تیم به تهران برگردد و قراردادش با استقلال را نهایی کند، اما بعید نیست او زودتر از موعد اردوی سیرجانی‌ها را ترک کرده و به ایران بیاید تا پس از امضای قرارداد با آبی پوشان، همراه با شاگردان نکونام به اردوی امارات برود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48b5yw