دوشنبه 07 خرداد 1403 - 27 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/22 04:03
قیمت خودرو | قیمت خودرو امروز | قیمت خودرو شنبه 22 بهمن
کد خبر: 36700

قیمت خودرو امروز شنبه 22 بهمن در بازار + جدول

گزارش‌ها از روند بازار، از افزایش حدود ۵ میلیون تومانی برخی خودروها حکایت دارد.

قیمت خودرو صفر داخلی روز شنبه، 22 بهمن ۱۴۰۱، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد. بررسی‌ها نشان می‌دهد در روزهای گذشته قیمت خودرو همچنان با نوساناتی همراه است و ثبات نسبی دلار در این روزها کمکی به ثبات قیمتی بازار خودرو نکرده است. در سایت‌های خرید و فروش قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش در بازار ایران به این شرح است

گزارش‌ها نشان می دهد که خودروهای تیبا در یک هفته گذشته از افزایش قیمت‌ها در امان نبودند به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۳۱۲ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۱۵ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای کوییک نیز در این یک هفته افزایش قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۳۰۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ آن نیز از ۳۱۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۱۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای دنا نیز در این مدت گران شدند؛ به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۵۹۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۶۰۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۶۲۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۶۲۵ میلیون تومان رسیده‌است.

قیمت خودرو در جدول زیر آمده‌است:

قیمت خودرو


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/45rk6d